reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Dziewczyny, kupiłam kiedys w TKMaxie taki kocyk- z myśla o dziewczynce... No a potem okazało się, że na usg jest siusiak i nie będzie drugiej córeczki. Jak wczoraj zaczęłam segregować ubranka i inne rzeczy dla dziecka, żeby zobaczyć czego tak naprawdę jeszcze mi brakuje, to mąż powiedział, że on nie będzie przykrywał syna "dziewczyńskim kocykiem" ;) Zapłacilam za niego 79,99zl. Byl tylko odpakowany i schowany do szafki, nie był prany. Odsprzedam za połowe ceny-40zl. Może którejś się spodoba? :) Jak nie to wystawie na olx albo allegro, no bo u nas raczej nie będzie wykorzystany. Ma ok. 82 x 62 cm.Zobacz załącznik 842705
Bardzo ładny, dla mnie wygląda bardziej jak unisex :D

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Takie nasze drugie zakupy wyprawkowe z lullalove [emoji173]
00955ae7cecd13c1953b2b8203b0c6b3.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zamówiłam na aliexpressie dla małego 2 rampersy na lato Link do: Lato 2018 baby body 0 24 M krótki rękaw body niemowlęta newborn baby girl boy odzież bawełna kombinezon dla niemowląt cartoon costume w Lato 2018 baby body 0-24 M krótki rękaw body niemowlęta newborn baby girl boy odzież bawełna kombinezon dla niemowląt cartoon costume od Bodysuits na Aliexpress.com | Grupa Alibaba :) Zgodnie z info powinny dojść za jakieś 4 tygodnie, jak wszystko z ali - ciekawa jestem co to będzie za jakość.. Mąż się śmieje, że pewnie dostanę jakieś worki na kartofle, ale ja tam jestem pozytywnie nastawiona. Najwyżej oddam i poproszę o zwrot kasy.
Starsza córka urodziła się też na koniec czerwca, lato było wtedy upalne i takich rampersików z krótkimi rękawkami miałam mało, a super się sprawdzały. Zobaczymy jakie teraz będzie lato...
Wyglądają spoko, ja zamawiałam dla córki kiedyś rampersy, ale większy rozmiar i były ok.
Kilka innych rzeczy też i raczej też na jakość nie szło narzekać.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie nasze drugie zakupy wyprawkowe z lullalove [emoji173]
00955ae7cecd13c1953b2b8203b0c6b3.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne te kocyki a szczotka [emoji7] taka duża się wydaje, ale pewnie tak wyszła...
Pamiętam jak kupowaliśmy dla córki takie zestaw szczotkami grzebień i nigdzie samej szczoteczki nie mogłam znaleźć, tak żeby miała odpowiednie włosie..
No więc kupiłam zestaw i mówię do męża po co niemowlaków grzebień? Pogięło ich..
A po porodzie córka miała takie długie włosy że szczotka sama nie dała by rady tego rozczesać..[emoji28]
Także się dowiedziałam po co ten grzebień w zestawie[emoji12]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie nasze drugie zakupy wyprawkowe z lullalove [emoji173]
00955ae7cecd13c1953b2b8203b0c6b3.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne te kocyki a szczotka [emoji7] taka duża się wydaje, ale pewnie tak wyszła...
Pamiętam jak kupowaliśmy dla córki takie zestaw szczotkami grzebień i nigdzie samej szczoteczki nie mogłam znaleźć, tak żeby miała odpowiednie włosie..
No więc kupiłam zestaw i mówię do męża po co niemowlaków grzebień? Pogięło ich..
A po porodzie córka miała takie długie włosy że szczotka sama nie dała by rady tego rozczesać..[emoji28]
Także się dowiedziałam po co ten grzebień w zestawie[emoji12]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, kupiłam kiedys w TKMaxie taki kocyk- z myśla o dziewczynce... No a potem okazało się, że na usg jest siusiak i nie będzie drugiej córeczki. Jak wczoraj zaczęłam segregować ubranka i inne rzeczy dla dziecka, żeby zobaczyć czego tak naprawdę jeszcze mi brakuje, to mąż powiedział, że on nie będzie przykrywał syna "dziewczyńskim kocykiem" ;) Zapłacilam za niego 79,99zl. Byl tylko odpakowany i schowany do szafki, nie był prany. Odsprzedam za połowe ceny-40zl. Może którejś się spodoba? :) Jak nie to wystawie na olx albo allegro, no bo u nas raczej nie będzie wykorzystany. Ma ok. 82 x 62 cm.Zobacz załącznik 842705
Piękny jest ten kocyk. [emoji7]
Wcale nie dziewczęcy.. Ja bym go zostawiła na Twoim miejscu, nie słuchała męża...
Tym bardziej że to fiolet nie róż!. A nawet jakby była różowa obwódka to też bym syna tym przykrywała...
Szkoda sprzedawać, szczególe że za pół ceny jeszcze to zrobić..
No ale ja tam nie jestem za takim sztywnym podziałem niebieski dla chłopca, róż dla dziewczynki..

A co to za materiał? Jest mięciutki?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Właśnie a propos szczotki :) kobiety jaka ta szczotka właściwie powinna być? :)
Z tego co mi mówiły koleżanki, które już są mamami, najważniejsze, żeby szczotka była z miękkiego, naturalnego włosia, wygląd to kwestia gustu, a firma to kwestia zasobności portfela[emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie tylko one zazwyczaj są w sklepach zapakowane i przez ten plastik się niestety nie wyczuje :) macie jakieś sprawdzone? :)
 
Do góry