reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo

KasiaKar

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
3 Maj 2020
Postów
5 136
Co prawda to dopiero początek ciąży, ale przyznam się, że już oglądam ofertę sklepów od ubranek przed meble po wózki. :-p
To będzie moje pierwsze dziecko więc już się widzę w szale zakupowym.
Remontujemy teraz górę w domu więc nie mogę się doczekać urządzania pokoju.
Czy tylko mnie tak wzięło?
 
reklama
Co prawda to dopiero początek ciąży, ale przyznam się, że już oglądam ofertę sklepów od ubranek przed meble po wózki. :-p
To będzie moje pierwsze dziecko więc już się widzę w szale zakupowym.
Remontujemy teraz górę w domu więc nie mogę się doczekać urządzania pokoju.
Czy tylko mnie tak wzięło?
To jest normalne ja jestem w ciazy po raz 3 i bedę musiala tez wszytsko od nowa kompletowac:)
 
U mnie też pierwsza ciąża, i też najchętniej bym już poszalała.
Ale się boję jeszcze. Na razie oglądam. Czytam, jak coś znajdę rewelacyjnego zapisuje.
Może po prenatalnych jakiś mały pierwszy zakup będzie.
 
No właśnie, a moja siostra dziś stwierdziła, że w paczkę z USA wpakuje mi witaminki w żelkach, bujaczek i torbę lub plecak na wyjścia z dzieckiem [emoji3059] i mam zdecydować co wolę - torbę czy plecak? To i to wygląda fajnie, wydaje mi się, że plecak łatwiejszy do utrzymania porządku a torba wygodniejsza.. Macie jakieś zdanie na ten temat?
Screenshot_20200703_102950_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_20200703_102935_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_20200703_102915_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_20200703_102906_com.android.chrome.jpeg
 
reklama
Do góry