reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla Maluszka- rady i porady

Smile, a u nas kojec się nie sprawdził :-D...a może trzeba było kupić łóżeczko w normalnej cenie a nie za grube pieniądze, może mały byłby mniej wybredny ;-):-D
 
reklama
Dotkass - łóżeczko było w normalne, a kołyskę dostaliśmy od teściów - co ja mogę za to, że on tam nie chciał spać. To była jakaś paranoja z tym wkładaniem go tam. 5 sekund i był ryk na cały dom :/. Pocieszam się, że nie tylko mój taki, bo znam jeszcze jedną taką królewnę, która też łóżeczka nie uznaje i spała w gondoli na podłodze :)
 
ja tez generalnie nie jestem za tym zeby dziecko np. usypiało w wózku w domu, dla mnie to nie do przejścia ;/
moja córka spała sama w łóżeczku od początku, do około 8/9 miesiąca zasypiała sama w łóżeczku w dzien i na noc, ale niestety skonczyło sie jak szły zęby, ale w łóżeczku cały czas spała sama

nigdy nie zabrałabym wózka do domu:no:

a ja juz kurcze butelki przeglądam :D i mam juz faworyta, kupuje tomme tippe :D
 
U nas młoda od poczatku spała w łóźeczku, tylko w 1 m-cu ją w nocy już brałam do siebie bo nie miałam siły wstawać, a byłam sama więc nei miał mi kto jej przynieść :-)a tak dużo miejsca miałyśmy. Ale już później normalnie spała u siebie. Później jak się starsza zrobiła to w dzień nie chciała w łóżeczku tylko w wózku spała ale w nocy nie było mowy tylko łóźeczko.
Ja myśle, że nie ma co inwestować grubych pieniędzy w wypasione łóżeczka bo w sumie chodzi tylko, żeby stabilne było i miało szczebelki wyjmowane (nasze nie ma i mi brakowało). My kupiliśmy z Glucka wiec troche kasy wydaliśmy a teraz jak patrze to trzeba było kupić jakieś tańsze a kasa na co innego by się przydała :-)

Królewnazmarcepana w przypadku mojej córki wchodziło w grę, że albo nie śpi w ogóle przez caly dzień i trzeba ją nosić i zabawiać, w łóżeczku był płacz, albo chodzisz przez cały dzień po mieście, więc wolałam mieć wózek w domu.
 
Ostatnia edycja:
u mnie Młody raczej spał w łóżeczku. Choć muszę się przyznać ze niekeidy po prostu przysnęło mi się jak go karmiłam i spaliśmy razem w łóżku do rana;-)
teraz ma swój pokoik, bez problemu sam zasypia.


królewna ja też jestem za butelkami z tommee tippee. :tak:
z młodym niestety mnie się nie sprawdziły butelki bo on tylko cyca i cyca. ale jakąś trzeba mieć na wszelki wypadek

;-)
 
Smile kochanie drugie może być zupełnie inne :-)

krolewna właśnie butelki...też się zastanawiam i wiem jedno Aventu już nie kupię :no: smoczki są tak kiepskie, że nie ma mowy, zastanawiałam się też nad Lovi Cannpol'u, szczerze to jeszcze się nie rozglądałam za butelkami, tak naprawdę to w sumie za niczym, oprócz wózków, wózki przeglądam, bo cały czas się zastanawiam :baffled:
 
ja aventu ani lovi nie kupie wiecej, avent przereklamowana firma niby taka super a butelki i smoczki beznadziejne, lovi .. uzywałam bo tylko przez nie leciało nasze mleko, ale smoczek raz w tygodniu do wymiany ;/ a smoczki uspokajacze z lovi to kompletna porażka, gumowe obwódki cały czas takie nitki gumowe sie robiły i małej do buzi właziły ;/

tomme tippe miałam niekapka i super, teraz zainwestuje w butelke na pewno

a smoczuś nie wiem własnie jakiej firmy wybrac.. ehhh :p
 
reklama
My miałyśmy butelki z aventu i nie bylo tak źle :-) ale smoczków z aventu młoda nie chciala, najpierw nuka miała a później canpole jej kupowałam i było ok.
A nie orientujecie sie bo mam laktator z aventu czy tylko butle z aventu do niego pasują? ew. czy do butelek tylko smoczki z aventu?
 
Do góry