reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla Maluszka- rady i porady

dotkass- dzieki za info w spr buzz na razie wózek spodobał mi się wizualnie, nie zagłębiałam się w szczegóły... ;-)

Powiem wam, że ja kupiłam łóżeczko dla córci i z początku w ciągu dnia i nocy spała, ale odkąd wróciłam do pracy i miałam po kilka pobudek w nocy na cyca to stwierdziłam... kochanie śpisz z mamusią
teraz chciałaby kupić używany oczywiście taki kojec mojżesza
Jeśli chodzi o łóżeczko turystyczne to mieliśmy jedno i stało one u teściów początkowo Maja w nim spała, później służyło do zabawy...
W sprawie butelek to ja miałam TT i bardzo je sobie chwalę smoczki mają wytrzymałe i imitują cycusia...a w naszym przypadku to było bardzo dużym plusem bo Maja tylko w taki kształcie tolerowała nawet smoczki!
 
reklama
ankzoc, powiem Ci, że ja jak miałam kupić wózek dla Ami tez chciałam buzza, właśnie ze względu ta to, że wizualnie bardziej mi się podobał niż speedi, ale buzz oprócz małej spacerówki ma niewielką torbę podręczną i maleńki koszyk na zakupy, więc jeżeli uprzesz się na quinny to doradzam speedi sx (ja byłam z niego mega zadowolona)
 
Nie no wątek o wczorajszego popołudnia a tu już 5 str!!!!

Ale pomysł super, może troszkę wcześnie, ale w sumie każdy w swoim czasie chce robić zakupy. A jak osobny wątek to faktycznie wszystko w jednym miejscu i nie trzeba szukać na głównym!!!!
 
Dotkass - w zasadzie masz rację... powiem Ci, że i tak pewnie wybiorę się do sklepu Mama i Ja i na żywo pooglądam...a widziałaś te mutsy evo?
 
dla mnie mutsy to cho.lerstwo ciężkie, bez względu na model i tak sporo waży, jak kiedyś prowadziłam siostry mutsiego to nawet obiema rękoma było mi ciężko, nie mówiąc o pchaniu jedną ręką :confused2:...nie wiem jak evo, bo wygląda na lżejszy, ale jakoś mnie nie przekonuje, nie bardzo podoba mi się wizualnie, no i ogromny minus wg mnie ma koła piankowe
 
Ostatnia edycja:
właśnie na temat tego evo słyszałam, że jest bardzo zwrotny i lekko się go prowadzi waga niby 10 kg, ale jak się nim nie przejadę to nie będę wiedzieć
 
dokładnie, najlepiej sprawdzić...dla mnie natomiast wszystkie wózki, które mają piankowe opony są skreślone :no: z drugiej strony wydaje mi się, że zawsze jest pewna moda na dany model wózków i czy są dobre czy nie to i tak będą dobre opinie, bo fajnie jest się pokazać z nowym ciekawym (w miarę nowym) modelem wózka :sorry: ja to chyba jednak będę wierna "staremu" quinniemy speedi sx, skoro z roku na rok go produkują praktycznie bez zmian jeśli nie liczyć zmian koloru tapicerki tzn, że musi być dobry :-)
 
Ostatnia edycja:
OJ jak dobrze, że my tylko wózek musimy zakupić...:-)
i póki co jeszcze sie do sklepów nie wybieram.. i dalej w głowie siedzi mi WÓZEK WIELOFUNKCYJNY 3 w 1 DZIECIĘCY RIKO ALPINA (2669874150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Póki go nie zmacam i nie pojeżdżę chociaż po sklepie...podobny do x-landera ale lżejszy o całe 5 kg...i co ważne można go montować przodem i tyłem do kierunku jazdy, a u nas to ważne było ( przynajmniej przy Miśku) bo w spacerówce bal sie jeździć jak mnie nie widział...i było trochę kłopotów z tym...Szwagierka chce mi wepchnąć tako Jumper ..ale za kasę więc chyba jednak podziękuje bo coś mi sie te tako nie podobają :/ na butelki przyjdzie czas może dr Browna tym razem spróbujemy :>
P.S. Przeprowadzamy sie do moich rodziców :-( na wynajem nam po prostu kasy nie starczy jak będę na macierzyńskim eh...a jeszcze nie wiadomo jak szybko na L4 wyląduję...Więc czeka nas zakup łóżka dla starszego...zobaczymy co wybierze :-) teraz śpi na wersalce dwuosobowej... ha ha nie wiem czy on sie na tapczan przestawi bo "taki mały"
 
reklama
dziewczyny pierworódki- mam dosyć wyraźnie rozpisaną listę zakupów (z której korzystałam ja, wcześniej otrzymałam ją od siostry, a ja przekazuje dalej koleżankom i dziękują, że mogą powykreślać coś co okazuje się zbędne ze swoich list) najbardziej potrzebnych na pierwsze tygodnie w życia, bo przecież bujaczki, karuzele itp można spokojnie dokupić z czasem (dziecko nie interesuje się karuzelą od pierwszych dni)- jak któraś będzie chętna dajcie znać to prześlę Wam e-mailem
 
Do góry