reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

reklama
oglądałam te wózki :) Podobają mi się, ale nie wiem jak w realu działają.

My 56 ponad miesiąc katowalismy. Ale to można kupować koło lutego jak będzie wiadomo czy człowieczek z tych większych czy mniejszych :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
oj to nie wiadomo, mi miesiąc (a może nawet mniej) przed porodem mówili, że ledwo 3 kg a córka urodziła się 3,900 i 60 cm, wszystkie ubranka 56 były za małe. Zależy też jaka firma bo np kaphal ma zawyżoną numerację. Teraz kupiłam 56 i są spore.
 
Mój młody miał trzy kilo ważyć, a było ponad cztery [emoji13]
Kupię na 62 i faktycznie może jedno czy dwa na 56. Już nie mogę się doczekać zakupów [emoji16]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja starsza urodziła się 56cm ale i tak ubranka na 56 nosiła ok. miesiąca - głównie Smyk i F&F.
Dla dziewczynki niewiele potrzebuje - letnie tylko, ale to i tak w rozmiarze 62 i 68 dopiero, bo w Irlandii maj raczej za chłodny dla noworodka na letnie ciuszki. Jak się okaże, że chłopiec to sprzedam ciuszki po córce i kupię nowe a troszkę dostane od siostry.
Wózek - gondole, też od siostry pożyczę a później kupie jakąś fajną spacerówkę (zdążę uzbierać kasę :) ) Stwierdziłam, że nie chce znowu kupować 2w1. Pierwszy wózek miałam Tako - ładny ze świetną amortyzacją, ale wielki, ciężki (15kg), nieporęczny, ciężko się składał, zajmował cały bagażnik i miał mały kosz na zakupy. Jak tylko młoda wyrosła z gondoli przesiadłyśmy się na Graco Evo i jeździmy nim czasem, do dziś :)
 
A mnie się podobają takie wózki, ale one chyba są niewygodne w uzytkowaniu. W sensie mało praktyczne
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-10-26-23-03-47.png
    Screenshot_2016-10-26-23-03-47.png
    205,6 KB · Wyświetleń: 85
reklama
dokładnie, zakupy w biedrze odpadają, wózek sam w sobie cudny, ale też mi się wydaje mało praktyczny.

Maj w Polsce też nie kiedy nie rozpieszcza ;)
 
Do góry