reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2014' rozpoczęty przez Jagoda23, 28 Kwiecień 2014.

1. Jagoda23

Jagoda23 Fanka BB :)

Wszystko o zakupach dla naszych maluszków, dla nas i wszystkim co związane z przygotowaniem do powitania nowego członka rodziny :)

2. Mammaania

Mammaania Zaciekawiona BB

To zacznę :)

Pewnie większość z Was nie ma takiego problemu, ale ja powoli nie mieszczę się w swój rozmiar 34 :no:
    Oczywiście ubrania w sklepach ciążowych są jeszcze zdecydowanie za duże, ale trafiłam na fajne spodnie w H&M w dziale Divided.
    Próbowałam znaleźć fotę w necie, ale nie ma...

To spodnie z dresowego materiału. Bardzo miękkie i wygodne. Polecam na poszerzające się bioderka :tak:

3. reklama
  4. czarna2532

czarna2532 Fanka BB :)

Ja rowniez nie mieszcze sie w wiekszosc dzinsow :p ale z pomoca przychodza legginsy no i inne materialowe spodnie a i uwielbiam spodnice dlugie ktore beda jak znalazl na cieple ale nie gorace dni :) ps. Jesli chodzi o H&M mysle ze tam mozna znalezc duzo fajnych ciuchow na okres ciazy

5. kruszka89

kruszka89 Fanka BB :)

O tak w H&M zawsze mozna cos znalezc fajnego. Jest tam tez dzial dla mam, ale to na pozniejszy okres, gdy brzuszek juz jest wielki. W poprzedniej ciazy kupowalam ubrania w zwyklych sklepach tyle ze o numer wiekszy i bylo ok:happy:

6. czarna2532

Apropo zakupow to dostalismy w "spadku" po znajomych hustawke dla baby (chcieli oddac juz) no i maz przywiozl ja nie rozlozona wiec przyniosl w calosci. Wyszlo tak ze bedzie zapewne stala w salonie przez nastepne 7 miesiecy bo corcia buja i uklada do spania swoja lale i tak oto mamy dodatkowy mebel :p

7. A ja nie lubię H&M, wg mnie takie ściery trochę :confused2::sorry: Co do ciążowych, to się nie znam, może ten dział mają ok, ale podobno Happymum jest spoko ;-)

8. mitemil

mitemil spełniona żona i mama

Na razie mieszczę się w swoje ubrania, choć przez to, że ciąża jest zagrożona i muszę leżeć, pokochałam dres. Teraz wychodząc z domku szukam głównie wygodnych, nie strojnych ubrań.
    Jeśli chodzi o maluszka, to wszystko mam po córci. Zakupy zacznę jeśli okazałby się chłopak (oczywiście też bez przesady). Wczoraj miałam okazje kupić taką niby matę edukacyjną za grosze, więc się skusiłam :) Ale ciiii, bo mój mąż by mnie oskubał, że za szybko się nastawiam, po dwóch niepowodzeniach...

9. jopal

jopal Fanka BB :)

Ja polecam ten sklep

9fashion.pl - odzież ciążowa, moda ciążowa, ubrania ciążowe

może nie najtańszy ale za to piękne rzeczy i super jakość, ja całą poprzednią ciąże nosiłam jedne ich jeansy, miałam inne ale te prałam i zakładałam takie były wygodne a inne sobie leżały. Mimo częstego prania i ciągłego noszenia są nic nie zniszczone i czekają na wyjęcie z kartonu:-D. Bluzeczki też są super dwie miałam po szwagierce.

10. reklama
  11. mitemil

mitemil spełniona żona i mama

jopal śliczne rzeczy, ale faktycznie nie należą do tanich :-/

12. czarna2532

No faktycznie ceny niezle :/ maja swoja strone w USA sukienka sliczna bawelniana 72$ woow

Poleć forum