reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Evi_dzi, proszę
Jesienny Kocyk Maluszka Minky 75x100cm Kołderka (4625906522) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Porównywałam opis z tej aukcji i kocyk za 90 coś zł i wychodzi, że powinny być tej samej grubości. Może te wzory bawełny są tańsze niż te z aukcji, do której wstawiłaś link? Bo różnica 2-krotna!

Dziękuję zanag za pomoc :-)
Właśnie kupiłam kocyk, podusię i zabawkę na allegro.
Makaszka 317 - 01.jpgMakaszka 317 - 02.jpgMakaszka 317 - 03.jpg
zabawka: Makaszka 338 - 01.jpg
podusia będzie w kolorze kołderki: Makaszka 338 - 01 (1) - podusia w kolorze kołderki.jpg

Ciekawe, czy ja teraz znajdę taki ochraniacz na łóżeczko... (no i normalną pościel)
 

Załączniki

  • Makaszka 317 - 01.jpg
    Makaszka 317 - 01.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 58
  • Makaszka 317 - 02.jpg
    Makaszka 317 - 02.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 65
  • Makaszka 317 - 03.jpg
    Makaszka 317 - 03.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 60
  • Makaszka 338 - 01.jpg
    Makaszka 338 - 01.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 59
  • Makaszka 338 - 01 (1) - podusia w kolorze kołderki.jpg
    Makaszka 338 - 01 (1) - podusia w kolorze kołderki.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 55
reklama
oomamba - ja generalnie też miałabym pościel po Kubie, choć on cały czas śpi jeszcze pod tą "niemowlęcą". Ale chciałam kupić nową, żeby właśnie oko nacieszyć, bo i tak większość rzeczy mam po Kubie.

evi_dzi - wklejałam zdjęcie dzisiaj mojej pościeli, powinna być ze 2 str wcześniej.

czarna, slonko - mój Kuba też się odkrywa w nocy, dlatego śpi w skarpetach (oprócz lata).
 
Dziewczyny Makasza może tez uszyć wam pościel w te wzory, napiszcie do niej np z Facebooka:-) generalnie jestem zakochana w jej pracach.jest jeszcze jedna dziewczyna która robi takie same rzeczy -lulajka
 
Estranea- jaka śliczny komplet pościeli i ochraniacz. :zawstydzona/y:

Evidzi- kotwice super motyw. Bardzo podoba mi się ten zestaw z kocykiem i podusią. :rolleyes2:

Miisia
- słodki bodziaczek, A masz Ty w ogóle jeszcze miejsce na niego w szafie dla małego? Hihi :-D
 
Estranea- oo znalazłam Twój wpis - śliczna pościel

Digi21 - dziękuję za podpowiedź. Napiszę do Makaszki na FB

Anula1988 - a Ty już masz wszystko do łóżeczka skompletowane?
 
Testuję już kocyk Piotrusia :)
Zamówiłam wczoraj a dziś o 11 był kurier! Mniej niż 24h.
Oomamba, imo kocyk jest wiosenno-jesienny i baaardzo milusi i miękki. Leży mi chwilkę na nogach i czuję, że grzeje. Kolory "żywsze" niż na zdjęciu.
Z czystym sumieniem polecam! Drugi kocyk pewnie sprezentuje prababcia (rodzinny zwyczaj od blusko 40 lat), podpowiem by był zimowy :)
 
nie wiem czy któraś z Was chodziła na szkołę rodzenia w pl i co na nich mówią, bo ja swoją szkołe przeszłam w IE przed narodzinami pierwszego syna i mnie przestrzegana przed używaniem kołderki nawet do 12mż dziecka kiedy jest ono wstanie świadomie ściągnąć z siebie w razie potrzeby kołderkę. Tak też ok.10-12 miesiąc zaczęłam ja stosować... MAciej śpi w niej do dziś dnia czy to w łóżeczku czy na swoim łóżku-aucie... ochraniacz jest potrzebny dopiero wtedy kiedy dziecko zaczyna się samo przemieszczać czyli ok.3 miesiąca. Ja na początku korzystałam tylko z otulaczy typu: OTULACZ, BECIK, ROŻEK, kocyk, miękki w dotyku (4688999673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (które w Polsce nie są popularne) a później śpiworków różnej grubości i świetnie się sprawdzały... nie jestem zwolenniczką skarpetek na noc bo choć sama jestem zmarzluchem uważam że to niezdrowe... mój mały nie ma jeszcze 3 lat a kłopotów z zmarzaniem w nocy nie ma jak się odkryje to albo woła mama przykryj albo sam naciąga na siebie kołdre.
 
reklama
ja mam już praktycznie i chyyba wszystko dla małej Tosi oprócz kosmetyków, ubranek i pieluch. Wszystkie akcesoria jak wanienka, podgrzewacz, 2 kocyki, komplet do łóżeczka, bety, rożki, śpiwory, ręczniki z kapturkiem, termometr, butelki, laktator, smoczki, osłonki na sutki, wkładki latacyjne. wszystko to mam.
Kupione bądź pożyczone ;) Powiedzcie co oprócz kosmetyków, ubranek, pieluch muszę jeszcze kupić?
to moja pierwsza dzidzia i trochę panikuje;-) Żeby o czymś nie zapomnieć
 
Do góry