reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dziecka urodzonego latem ☺️

Kolorowych1

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2021
Postów
53
Hej kochane ❤️ Co kupić dla noworodka, śpiworek czy rożek do spania? Czekam na wasze sugestie macie jakieś sprawdzone marki , jakościowo żeby były dobre ? I jestem ciekawa co warto jeszcze zakupić ?
 
reklama
Zdecydowanie jakiś lekki śpiworek. Rodziłam na koniec kwietnia, rożka może użyłam z 2 razy, mały się w tym gotował. Do dziś używamy z marki Motherhoood, tylko zmieniamy rozmiary i wartość tog w zależności od sezonu 😉
 
Ja też mam motherhood, na razie tylko 2 tog ale planuję zakup wersji letniej, bo z tego obecnego jestem bardzo zadowolona.

Natomiast na co mogę zwrócić uwagę - akurat nasz pierwszy śpiworek był innej firmy i na zimę, i co mi się w nim podobało to że miał ramiączka zapinane na napy, tak że nie musiałam wsuwać rączek w te ramiączka. To było super, bo moje dziecko się łatwo budziło od takich różnych machinacji, a tak to go kładłam na rozłożony śpiwór, przykrywałam jak kołderką i zapinałam wtedy.
 
Ja też mam motherhood, na razie tylko 2 tog ale planuję zakup wersji letniej, bo z tego obecnego jestem bardzo zadowolona.

Natomiast na co mogę zwrócić uwagę - akurat nasz pierwszy śpiworek był innej firmy i na zimę, i co mi się w nim podobało to że miał ramiączka zapinane na napy, tak że nie musiałam wsuwać rączek w te ramiączka. To było super, bo moje dziecko się łatwo budziło od takich różnych machinacji, a tak to go kładłam na rozłożony śpiwór, przykrywałam jak kołderką i zapinałam wtedy.
A jak wersja letnia to ile tog najlepiej kupić ? 😄 albo może coś całorocznego ?
 
reklama
Ja też mam motherhood, na razie tylko 2 tog ale planuję zakup wersji letniej, bo z tego obecnego jestem bardzo zadowolona.

Natomiast na co mogę zwrócić uwagę - akurat nasz pierwszy śpiworek był innej firmy i na zimę, i co mi się w nim podobało to że miał ramiączka zapinane na napy, tak że nie musiałam wsuwać rączek w te ramiączka. To było super, bo moje dziecko się łatwo budziło od takich różnych machinacji, a tak to go kładłam na rozłożony śpiwór, przykrywałam jak kołderką i zapinałam wtedy.

Motherhood tez ma ktoras wersje z napami na ranionach 😜
 
Do góry