reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala

Magdasf1 zgadzam się całkowicie - myślę, że lód w termosie to przegięcie :baffled:. Po doświadczeniach z poprzednim porodem radziłabym dowiedzieć się na oddziale, który wybrałyście co jest potrzebne. Ja miałam poród z kroplówki więc nie przebywałam na oddziale za długo, bo od razu mnie położyli. Po porodzie nie można było używać bielizny nawet jednorazowej. Już pisałam, że zdała egzamin koszula nocna rozpinana do połowy. Dla dzidzi musiałam mieć pieluszki, chusteczki i maść - ubranka były na oddziale. Przydał się też rożek.
Takie kółko z groszkami mi z kolei bardzo pomogło
 
reklama
ja zamierzam przygotować się standartowo, bez żadnych dziwactw, ciuchy dla mnie, małego, wkłady, majtki jednorazowe, tantum rosa i kosmetyki + pieluszki. Zakupów jeszcze nie zaczęłam, ale chyba niedługo będę musiała zacząć...
 
Ja się trochę boję, że będę musiała szybciej do szpitala jechać a ja nieprzygotowana...
 
Ja się trochę boję, że będę musiała szybciej do szpitala jechać a ja nieprzygotowana...


Wiesz co jak tak sie boisz to teraz sie spakuj tak dla spokoju ducha, nic z tych rzeczy ktore potrzebne sa do szpitala sie nie zepsuja, wiec ja nie widze przeciw.
U mnie to bylo troche inaczej bo ciagle bylam w spzitalu takze torbe zawsze mialam spakowana:rofl2: Teraz planuje sobie wszystko przygotowac pod koniec 7 miesiaca, tak na wszelki wypadek, teraz to jest maly problem bo wszystkiego w sklepach jest mnustwo, takze gdyby cos to napewno maz ci dowiezie:tak: Na mojego raczej co liczyc nie mam bo jak go wysylam po 3 rzeczy do sklepu musze mu zapisywac na kartce zeby ich nie zapomnial a i tak zazwyczaj dzwoni do mnie i pyta sie czy dobrze kupil:rofl2::rofl2:
 
DZIEKI dziewczyny za cynk co jest potrzebne do szpitala :-)
Ja narazie zaczynam sie rozgladac za koszulami dla mnie do szpiatala za szlafrokiem i kapciami bo musze to wszystko nowe kupic.Ubranka dla dziecka kupuje pomalu i pozniej we wrzesniu zobacze co mi brakuje do szpitala i najwyzej dokupie i z kosmetykami tak samo :-)
 
Ja też chyba we wrześniu zacznę się pakować a teraz zbieram ciuszki. Ale we wrześniu przejrzę wszystkie i zobaczę czego mi brakuje co mam dokupić:-)
 
No nie w tej chwili...ale coś zacznę kompetowac juz w lipcu. Przydały by się 2 nowe koszule do szpitala, klapki i szlafrok bo nie mam:no:
 
reklama
Do góry