reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala

Ta zielona koszulka jest bombowa, taz mnie osobiscie sie podoba, nie jest a'la koszula nocna mojej babki;-) i chyba sobie sprawie 2 sztuki, dobry pomysl z tymi sznurowaniami,a i kolorek fajny.
 
reklama
Kolorków oni mają więcej;-) na innych aukcjach. Kto wie moze i ja sobie taką sprawię za miesiąc;-)
 
kaka moje sprawdzone sposoby, polac vaniszem, ewentualnie wodą utlenioną, potrzymac troche i do pralk, mozna tez oczyc przed praniem w zimnej wodzie. Najlepszy jest vanisz, przetestowane na fartuchach
 
Czy z moją głową jest coś nie teges jak chcę zachować taką piżamkę, w której rodziłam na pamiątke??
 
Moja kreacja porodowa też już gotowa:tak:. Kupiłam ją na bazarku za 20 zł, aby ją jeszcze wyprać.Ale to bliżej października. Takiej to nie będzie szkoda wyrzucić.
 
No ja wiem, ze to moze być mało przyjemne do wspominania...za to pierwsze ciuszki napewno zachowam:)
 
Kaka zielona koszulka jest śliczna, może się i ja skuszę na taką. Jedną już kupiłam, żółciutką, taką właśnie tańszą, żeby nie żal było wyrzucić, ale jeszcze ze dwie by się przydały w końcu w domu trzeba też w czymś spać.
Tak sobie pomyślałam ojakby kupić koszulkę w jakiś ciemniejszych kolorach, np. mocno czerwony, żeby plamy nie rzucały się w oczy nawet jak sięnie będzie chciało doprać.
Szlafrok właśnie sobie sprawiłam ciemny, na wszelki wielki, bo na białym to wszystko znać.
 
Ja już w sumie kupiłam czerwoną i zieloną...ale tak mi się podobają że nie chciałabym ich wyrzucać. Moze to śmieszne ale do porodu chciałabym mieć fajną piżamkę zeby się dobrze czuć;-) Fiżnieta baba ze mnie...pewnie wtedy nawet nie zwróce uwagi na to co na siebie wkładam.
 
reklama
pewnie wtedy nawet nie zwróce uwagi na to co na siebie wkładam.
w sumie to i tak każdy będzie zaglądał w krok, więc stringi też sobie możesz odpuścić ;-);-);-)

myślę że mimo wszystko jakbyś miała do wyboru babciną koszulkę, a swoją piękną czerwoną, zdecydowałabyś się na tą drugą
 
Do góry