reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Gosiu oczywiście, że można :)
Ten pierwszy model można jeszcze tak przerobić:
4 (Kopiowanie).jpg
 

Załączniki

  • 4 (Kopiowanie).jpg
    4 (Kopiowanie).jpg
    162,7 KB · Wyświetleń: 229
znalazłam listę wyprawkową po Alicji oraz ta do szpitala. Na szczęście te najdroższe rzeczy są i mniej więcej wiem co się faktycznie przyda a co nie
 
znalazłam listę wyprawkową po Alicji oraz ta do szpitala. Na szczęście te najdroższe rzeczy są i mniej więcej wiem co się faktycznie przyda a co nie

Ja dzisiaj albo najdalej jutro chce sporządzić liste (na podstawie wymienionych tutaj przez Was rzeczy) i juz konkretnie zacząć z niej wykreślac co juz mam.
 
reklama
jak widzę ile Wy już macie to jestem przerażona bo mam tylko to co po córce. Całą kosmetykę, tekstylia itp dopiero zacznę ogarniać. Alę urodziłam 6 stycznia a wyprawkę robiłam w grudniu.
 
Do góry