reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

WYPRAWKA :)

masakra - żebyś wiedziała, raz robiła podchody, żeby jej cos załatwić, cos podac pracownikowi socjalnemu, ale trafiła wtedy na mój zły humor i ją opierniczyłam, nie cierpię jak mnie ludzie zaczepiają po pracy - to moje zboczenie
 
reklama
znam to i wiem, że nasze prace jest trudno "zostawić w pracy", zawsze czymś tam żyjemy i przenosimy do domów,

a jak jeszcze ktoś chce coś załatwić....... fuuuu
 
jest, jest - non stop biegam do pedagogów do szkół
matko, jak Ty wytrzymujesz w szkole? na przerwach jest straszny hałas!!! ja wpadam w panikę jak wchodzę do szkoły na przerwie - teraz strasznie mi hałas przeszkadza
 
dlatego od połowy września mnie tam nie ma ;) Jak wpadam na chwilkę ze zwolnieniem, to widzę troskę w oczach moich uczniów. Przybiegają i pytają jak się czuję, co lubię jeść, czy wiem czy to chłopiec, czy dziewczynka??? Fajne to

A jak byłam na pierwszym usg, to pokazałam im zdjęcie dziecka. Byli w szoku, że takie maleństwo jest we mnie i tego nie widać... :)
 
reklama
Do góry