reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka :)

dagi gdzieś już o tym była rozmowa, tylko nie pamiętam na jakim wątku. Generalnie jeśli pogoda jest ok, to jak najszybciej wychodzić. Mam nadzieję, że mrozów nie będzie..

Świeże powietrze jest potrzebne nie tylko maleństwu ale nam :-)
 
reklama
ciapa paskudna jest. wirusy sie roznosza wtedy. mrozik jest ok. chyba taki do -10. ale wątpię, że takie u nas jeszcze będą ;-)
 
Ja wlasnie tez nie mam za bardzo kombinezonu bo najmniejszy od 3-6mcy ale w sumie wcale nie jest jakos wielki
W sumie to sama nie wiem jak na wyjscie ubrac bo dresu ani nic takiego tez nie mam
Pewnie zaloze jakies body i pajac i ten kombinezo. Co z tego ze troxhe za duzy, toxnie rewia mody a kocyk bedzie wiec i tak opatuli bobasa ;-)
 
agulqa, ale to przecież nic nie szkodzi, że kombinezon będzie za duży. nawet lepiej, bo nic nie będzie uciskać Roberta ;-)
 
Sprite no i pod tym katem tez mysle
Jak gdzies dorwe tani to spoko, ale na allegro nie chce kupowac za ok 20zl plus przesylka, w sklepach w ogole ceny z komsosu wiec co tam :p nie zrobie mu zdjecia zeby jako starszak nie mial pretensji :p
 
no ja na wyjście tak jak wy ubiorę młodego w body, śpiochy i kombinezon (mam dwa jeden taki malutki że chyba tylko na wyjście ze szpitala będzie ;)), ale zawsze lepiej dzieciątko w coś za dużego ubrać, więc agulqa ja bym się nie przejmowała :)
 
reklama
Susel ja tak robie. Mam polarowy taki cieply i tez uwazam ze bobasowi bedzie w nim wygodniej niz w tym grubym. I tak bedzie pod kocykiem w foteliku a potem w aucie.

Sprite tez tak mi sie wydaje. Tylko zarazkow coraz wiecej bo nic nie wymrozi. I potem alarmują tez ze coraz wiecej kleszczy bo zima byla slaba:/
 
Do góry