reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka!!!

Wózek, fotelik i.łóżeczko na szczęście zostało po pierwszym dziecku wiec w sumie z głowy, a apteczna wyprawkę zrobiłam przez internet. Porownałam sobie ceny i wyszło, że w aptece internetowej (gemini) wyszło mnie taniej niż u nas w stacjonarnej no i całe pudło przywieźli do domu. W sumie to już 98% mam zamówione. Teraz tylko właśnie mały remont, to jest najgorsze dla mnie :/
 
reklama
Ja póki co mam grubsze rzeczy typu ubranka, wózek i fotelik jutro powinien być, łóżeczko i pościel .Wanienkę chyba dostanę od koleżanki.Jakoś kompletnie nie mogę się zabrać za zakupy właśnie apteczne dla mnie i małego , więc chyba również apterka internetowa będzie dobrym rozwiązaniem .Pozostaje tylko spisać co trzeba kupić :) No i szukam jakiejś piżamy do szpiala po porodzie albo koszuli nocnej tylko strasznie chcę uniknąć jakiś misiów i tego typu rysunków a z tym jest probolem ,a przynajmniej ja nic nie mogę sensownego wypatzreć a tu czasu coraz mniej :) Jak zwykle pewnie trochę rzeczy zostanie na ostatnią chwilę
 
zdaje się, że z Italian Fashion są "normalniejsze" koszule do karmienia - ja szukałam normalnych koszul tyle że na guziczki zapinanych takich ala męskie - jedną taką miała już wcześniej, jedną kupiłam i więcej nie chcę! typowe misiowe koszule do karmienia powodują u mnie odruch wymiotny;p tamte koszule tylko do szpitala bo w domu to mogę do woli podnosić co mi się podoba i nie przejmować się że leżę półnaga;)

a co do wyprawki to powoli mamy się ku końcowi - został nam materacyk i parę pierdołek no i staniki dla mnie i uffff jakoś poszło - głównie przez allegro i sklepy internetowe!
 
Byłam ostatnio w Italian fashion i niestety nic ciekawego nie było. Chciałam jezcze kupićewentualnie jakąś koszulkę rozpinaną i spodnie , jedną udalo mi się kupić w H&M na jakiejś przecenie z odpinanym ramiączkiem do karmienia .Jest bardzo fajna , kobieca no ale niestety tylko jedna ale coś w końcu znajdę . Staniki, właśnie tego tez jeszce nie mam :)lista sie wydłuża a ja nie mogę się zorganizować:)
 
Ja już mam wszystko kupione, no chyba że ze 2 czapeczki - ale to załatwię w h&M. Apteczne też brałam z gemini.
Migotka - ja kupiłam 1 zwykłą do porodu koszule i 2 lepsze z alles. Mam model MAMA PASELL KOSZULKA i MAMA RENE 01. Przyznam że są drogie, żartowałam z mężem że niczym na jakieś wesele:-D
No i kupię jeszcze jeden stanik.Też z alles. Model mam wybrany. Ale ten zakup zrobię dopiero z miesiąc po porodzie, gdy już brzuszek ciut spadnie niżej i laktacja się unormuje.
 
Wiosna2013 -dokładnie o coś takiego mi chodziło :) Mam tylko pytanie czy rozmiary są takie jak faktycznie podają - czasami zdarza się ,że są zawyrzone lub zaniżone , nigdy nie wiem jaki rozmiar zamawiać
 
Migotka - jutro sprawdzę jakie mam rozmiary, bo nie pamiętam. Ja jedną kupiłam w.sklepie stacjonarnym, po przymierzeniu. Jeśli jesteś z WAWY, to chyba na Bemowie jest ten sklep. Oni też sprzedawali na allegro i policzyli mi allegrowe ceny
 
będę wdzięczna :) Jestem z Krakowa ale przejdę się po dzieciowych sklepach ,moze jutro sie wybiorę albo w czwartek , jakoś musze zagospodarować czas jak już wylądowałam na zwolnieniu .
 
reklama
Do góry