reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Tak myslalam,ze to zbędny zakup. Prześcieradło zamówiłam. Ale jakoś poduszeczka i kołderka mi nie pasują do moich wyobrażeń o zimowych spacerach ;)
 
A właśnie - moze któraś z doświadczonych mam zechciałaby mnie uświadomić po co jest potrzebna pościel do wózka? Bo wiem,mze jest. A nie wiem po co właściwie.
Ja pościeli do wózka nie miałam, i teraz też nie widzę potrzeby. Na wózkowy materacyk kładłam większą pieluszkę flanelową, żeby maluchowi było milutko i w razie zabrudzenia szybko wymienić na czystą. Przykrywałam kocykiem.
 
U mnie tak samo jak u dziewczyn. Nie używałam pościeli do wózka - tylko pielucha i kocyk. Do łóżeczka na początek tylko ochraniacz na materac i prześcieradła. Poduszka i kołdra dopiero około roku.
 
Martyna planujesz do lozeczka otulacz? Czy rozek? Czy spiworek? Ja w koncu musze sie zdecydowac co z tego kupic;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
mam rożki bo planuje otulac dziecko według teorii Karpa.spiworki też mam bo dostałam po kims ale z Kostkiem nie używałam. jeśli będzie problem ze spaniem kupię otulacz woombie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To taki hmm... otulacz/ocieplacz na ręce (?), który się zakłada na rączkę od wózka, żeby łapska nie marzły jak się idzie na zimowy spacer.
:)

Dzięki bardzo, fajnej to brzmi i wyglada, duża
wygoda

@Marcje Twoja kuzynka robi piękne rzeczy, podziwiam ludzi za takie talenty;

@HappyBabyMama śliczna ta czapeczka [emoji7][emoji7]

@iryski ja tez nie miałam żadnej pościeli do wózka i pierwsze słyszę

Ja Julkę kładłam normalnie na płasko i tak była poubierane w te kombinezony, ze z ta pościelą to chyba za dużo by było;



Wogole śliczne Wasze zakupy Dziewczyny
Napatrzeć się nie mogę, a najbardziej koce, zakochana jestem, przepiękne [emoji7][emoji7][emoji7]

Ja dalej w proszku z wyprawka tzw., apteczna, dobrze, ze ciuchy są;
Początkiem stycznia wygrzebie łóżeczko; wanienki i takie różne rzeczy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kołderki i poduszeczki też na razie nie kupuję ani do łóżeczka, ani do gondoli, ale co do prześcieradełka pytałam, bo chciałam skorzystać z tej promocji Poofi, i wahałam się między bawełnianym i właśnie bambusowym i muślinowym. Ostatecznie zamówiłam bawełniane (szare i białe) do gondoli z Poofi i do łóżeczka szare bawełniane z Effi. Te muślinowe z Poofi jakoś bardziej mi pasują na lato, tak samo ta egzotyczna kolorystyka. Jak będzie cieplej, tak jak piszecie, mogę dać pieluszkę bambusową.
 
Do góry