reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

Sara w sukience od babci i ze swoimi prezentami :tornister i lalką (pomyłka w poprzednim poście: Elinę dostała, ale bez okazji miesiąc szybciej) Jenefif, czy jakoś tak z "12 tańczących księżniczek"
07040816zu4.jpg
 
reklama
A teraz pokaże Wam co upolowałam w ciucheksie:-)
Różowa bluzeczka
07041604ms7.jpg

druga różowa bluzeczka
07041610vb0.jpg

strój baletowy
07041613ae8.jpg
 
Karioka, wszystkie ciuszki świetne, ale modelka najpiękniejsza :-)...
Sara jest bardzo wysoka :tak:...fajna laseczka :happy:
 
Dziewczyny, Hania na zająca dostała takiego Elefanta ...
Razem łapiemy motylki i zbieramy...fajna zabawa dla całej rodzinki :tak:



s322o3241tu5.jpg



s322o3242br6.jpg



s322o3243vs5.jpg
 
Martusiu, fajne butki, Sandrusiowe bardzo mi sie podobają, chcę coś podobnego dla Kamy i już całe miasto zeszłam i sandałków "wyjściówek" nie ma:-(

Karioko, ładne ciuszki:tak:ale córa najładniejsza - jak Kinuś napisła:tak:. Podziwiam Twoje zdolności "łowieckie";-)

Kinek, super ten słoń:tak:, kupiłabym coś takiego Kamie:tak:. Gdzie go można znaleźć:confused:

A te sandałki Kamilowe to takie zwyczajne, ogrodowe, w barwach maskujących, żeby nie było widać, że są brudne - jak się matce nie będzie chciało ich wyczyścić:-p
 
znalazłam słonia:tak:, pomyślimy, może na Dzień Dziecka, choć obawiam się, że Kama może sobie z motylami nie poradzić:baffled:, zobaczymy..., pomyślimy...
 
Kius a Hania nie za mala na tego slonia :eek::confused:
Ja go kupilam mojej 5-letniej siostrze :tak:
Bo Antek nie wiedzial jak lapac :laugh2:

znalazłam słonia:tak:, pomyślimy, może na Dzień Dziecka, choć obawiam się, że Kama może sobie z motylami nie poradzić:baffled:, zobaczymy..., pomyślimy...

Wyobrażcie sobie, ze Hania tak intensywnie macha siatką, że zawsze przez przypadek coś złapie :-D
A poza tym ja też jej pomagam, wywracam się, mamy dużo śmiechu..
Po zabawie Hanka potrafi słonia spakować do pudełka :cool2:
 
karioka ciuszki sliczne, a modelka jeszcze sliczniejsza :-) :-)

kinek fajny ten slon :-) Tez myslalm o takiej zabawce na zajaczka ale pomyslalm, ze jeszcze za mala jest Sandra i nie bedzie ja to intersowalo.
 
reklama
Dziękuję:-):-)
Za często to do ciucheksów nie chodzę, bo tam też można dużo kaski zostawić;-).
Tym słoniem Sara się bawiła, jak jeszcze u nas w sklepie nie widziałam. Mama mojej koleżanki przywiozła wtedy z Włoch, bo jej pracodawczyni chciała już wyrzucić do śmieci:baffled:. A Sara (wówczas w wieku naszych bąbli) ze swoim kolegą mieli wielką radochę w łapaniu motylków:-D:laugh2:. Fajna zabawka, tylko szkoda, że taka droga:tak:
 
Do góry