reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

Karioko jestes super lowczynia rarytasow ciucholandowych a Sara piekna modelka:tak::-)slicznie wyglada:-)

Kinus na reklamie fajnie ten slon sie prezentuje ale czesto to tylko zludzenie:-(wiec nie myslelismy o nim.Fajnie ze nam go pokazalas..znaczy ze warto o czyms takim pomyslec:tak:
 
reklama
Polecam zabawki firmy Boikido :happy:. Pięknie wykonane i rozwijające..

BOIKIDO - zabawki edukacyjne - Bystrzaki.pl - sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci

Hania ma taką Memo-układankę....super!!!
ico_backo.gif
ico_nexto.gif



A na allegro znalazłam takie :

V2* Kubuś Puchatek MY BABY zestaw instrumentów (194860117) - Aukcje internetowe Allegro



NOWOŚĆ My Litte Pony ZESTAW KUCYK DO KĄPIELI (196769792) - Aukcje internetowe Allegro



SUPER!!! INTERAKTYWNA MAŁPKA HASBRO FURREAL !!! (197675368) - Aukcje internetowe Allegro



ELMO FOTELIK CHICHOCZACY JUZ W POLSCE (198605581) - Aukcje internetowe Allegro
 
a bo mi zal czekac moze jakis drobiazg jej jeszcze dokupie , wczoraj była taka potem jakas dziwna Daria, a zreszta wiesz babcie ciocie nakupuja potem różnych prezentów a tak teraz w pełni cieszy sie moim
 
Koreczku siwtna ta zabaweczka. :-) :-)
Moja tez by w kapieli sie chetnia takimi pobawila, ale nie bede teraz nic kupwac bo mnie kilogramy ograniczaja ;-)

Bardzo mi sie tez podoba ten slon Haniulki i pomysle o takim jak bedizemy u mezulka :-)

Wlasnie mi maz napisal, ze kupuje corci na Dzien Dziecka jakiegos wypasinego Kubusia Puchatka co gra spiewa i cos tam jeszcze robi :-) A ona ostatnio szaleje za tym misiem ;-D
 
Koreczku swietne te zabaweczki i to prawda,na kazda kieszen.:tak:
Musze znalezc cos takiego tutaj,bo Antek uwielbia siedziec w wannie.
Jutro wyplatka to wstapie po sasiedzku z pracy do zabawkowego.

Ja niestety musze ograniczyc zabawki mlodemu bo juz niemam miejsca na nie. Juz i tak 2 worki (male) poszly do przedszkola.

No i zastanawiam sie co zrobic z maskotkami :baffled:
Ma ich sporo,bo co kto przyjdzie to przynosi,a on ma tylko 2 misie ulubione :eek:
 
reklama
Koreczku swietne te zabaweczki i to prawda,na kazda kieszen.:tak:
Musze znalezc cos takiego tutaj,bo Antek uwielbia siedziec w wannie.
Jutro wyplatka to wstapie po sasiedzku z pracy do zabawkowego.

Ja niestety musze ograniczyc zabawki mlodemu bo juz niemam miejsca na nie. Juz i tak 2 worki (male) poszly do przedszkola.

No i zastanawiam sie co zrobic z maskotkami :baffled:
Ma ich sporo,bo co kto przyjdzie to przynosi,a on ma tylko 2 misie ulubione :eek:


Anineczko a jezeli mozna wiedziec to dlaczego pozbywasz sie zabaweczek po Antosiu skoro niedlugo bedzie malutki bejbik w domku i w sam raz sie by przydaly:tak:a Antosiowi kup cos fajnego i sie pozniej pochwal:-)



Koreczku popieram swietna ta zabaweczka:tak::-)i na kazda kieszen .Pomyslowa bardzo:-)i super ze juz dalas bedzie Daria miala bardzo dlugi dzien dziecka z prezentami na raty
 
Do góry