reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

Super !!! naprawde podobaja mi sie wasze zabaweczki i zakupy .
Mielismy podpbne plany co do dnia dziecka mielismy jechac do zoo na wesole miasteczko do tarnoskich gor do aqla parku .
ale chyba nic z tego nam nie wyjdzie ;/ i bedziemu musieli kupic cos myslalam wlasnie nad samochodzikiem sterowanym ;)

Kociak tarnowskie góry to przciez rzut beretem do mnie , Damian mieskza za aqua parkiem w tarnowskich górach


Joannna Mk niee
 
reklama
Kinus napisz mi prosze jak sie Hanulce chodzi w sandalkach:confused:Czy nozka sie nie slizga:confused:Chcemy kupic jej bardzopodobne a moze i nawet takie same na wakacje:-)wiec bede wdzieczna za opinie:happy:

Joanno, Butki są fajne....nie zauważyłam, żeby nóżka sie pociła. Ostatnio jednak Hanka preferuje spacery na bosaka , nawet po osiedlowych chodnikach :szok: :-D
 
Joanno, Butki są fajne....nie zauważyłam, żeby nóżka sie pociła. Ostatnio jednak Hanka preferuje spacery na bosaka , nawet po osiedlowych chodnikach :szok: :-D


dziekuje :tak::-)Kinus

a co do spacerow na bosaka po osiedlowych alejkach to :no:niestety nie najlepszy pomysl Hanulko:tak:po trawce na ogroddku to czemu nie ale po chodniku niewolno:tak::-):tak:to mowila ciotka z dalekiej Warszawy;-):-):-D
 
a co do spacerow na bosaka po osiedlowych alejkach to :no:niestety nie najlepszy pomysl Hanulko:tak:po trawce na ogroddku to czemu nie ale po chodniku niewolno:tak::-):tak:to mowila ciotka z dalekiej Warszawy;-):-):-D

Joasiu, muszę to przekazać tacie Hani, bo to głównie ze spacerów z tatkiem Hanka wraca, bez butów, bez kapelusza, brudna jak nieboskie stworzenie i pokąsana przez robactwo :-D
Ale za to bardzo szczęśliwa :-)
 
Joasiu, muszę to przekazać tacie Hani, bo to głównie ze spacerów z tatkiem Hanka wraca, bez butów, bez kapelusza, brudna jak nieboskie stworzenie i pokąsana przez robactwo :-D
Ale za to bardzo szczęśliwa :-)

Kinus najwazniejsze ze szczesliwa:tak::-):tak::-)tylko szkoda ze pokasana :-(
 
tzn, że gdzieś w Polsce jest na pewno....Niby w Smyku jest, Tesco :eek:...
Będę niedługo w takim dużym sklepie zabawkarskim, to zwrócę uwagę i jak chcesz to mogę dla Ciebie kupić jak będzie...
 
reklama
Do góry