reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Hola77, widzę, że zrobiłaś ten sam błąd co ja kupując puzzle piankowe z wyjmowanymi elementami :rofl2: Cóż, człowiek uczy się na własnych błędach :laugh2:
 
reklama
Ja kupiła dla znajomej 2 komplety puzzli piankowych z postaciami z bajek. Takie całe, bez wyjmowanych elementów i jako, że na bank zapyta co chcę dla maluszka (bo sama mi też zapowiedziała ;p) to chyba poproszę o takie puzzle. Akurat można z 2 paczek ułożyć fajny kwadrat akurat żeby położyć maleństwo ;)

 
Hola77, widzę, że zrobiłaś ten sam błąd co ja kupując puzzle piankowe z wyjmowanymi elementami :rofl2: Cóż, człowiek uczy się na własnych błędach :laugh2:
Hahahaha dobrze że piszecie bo pewnie bym kupiła... bo mi się podobają.

Co do lumpków to można fajne rzeczy upolować typu kurteczki, kombinezon, czy spodnie nie tylko bodziaki ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mate też bym chciała. Taką jakąś fajną z pałąkami i molionem wiszących rzeczy. Kiedyś Fisher Price miał taką dżunglę o ile dobrze pamiętam. Spoko była ;)

 
Ale mate też bym chciała. Taką jakąś fajną z pałąkami i molionem wiszących rzeczy. Kiedyś Fisher Price miał taką dżunglę o ile dobrze pamiętam. Spoko była ;)

Pamiętaj, że co za dużo to niezdrowo. Możesz w ten sposób przebodźcować (tak się mówi?[emoji23])dziecko. Lepiej mniej niż więcej, serio.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Komplet z pepco.
20170227_161310.jpg
 

Załączniki

  • 20170227_161310.jpg
    20170227_161310.jpg
    308,4 KB · Wyświetleń: 384
Ale mate też bym chciała. Taką jakąś fajną z pałąkami i molionem wiszących rzeczy. Kiedyś Fisher Price miał taką dżunglę o ile dobrze pamiętam. Spoko była ;)


Właśnie taką miałam. Była całkiem fajna. Młody lubił jakieś dwa miesiące. Potem zaczął się przemieszczać i juz miej. Jak masz kasę i ci się podoba to czemu nie? [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry