reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

W moim mieście nie ma takich sklepów:/ najbliższy 16km ale tam to takie pojedyncze szału nie ma a drugi 50km. Nie no mam nadzieje ze do konca grudnia wszystko się ułoży i będzie dobrze :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Może w tym bliższym sklepie będą mogli zamówić dla Ciebie wózek żebyś mogła go obejrzeć bez konieczności zakupu? Jest też taki sklep bobowozki i tak można zwrócić wózek do 30dni więc możesz zamówić i wrazie potrzeby oddać!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie np jedna rzecz zaskoczyła, jak chodziłam z mama w poszukiwaniu wózka to naprawdę w małych sklepach mogłam znaleźć perelki, których nie można spotkać w każdym sklepie w Poznaniu:( i serio dla mnie był to szok i cena niższa :)
 
Mamusie w związku z tym, że termin na 6 marca to od stycznia (bo myślę, że zaczną się konkretniejsze wyprzedaże) chciałabym już skompletować ubranka dla maluszka. Jakie body kupujecie ? W sensie ile np z długim rękawkiem, ile takich na ramiączkach, ile pajacyków? Podoba mi się wszystko, ale nie chciałabym przesadzić z zakupami, ani tez żeby mi nie zabrakło czegoś.
 
Justyna to zależy jak duże dziecko "planujesz" ;) Niektóre kluski zaczynają od rozmiarów 62/68, na inne 56 jest na początku za duże. Na początek to najlepiej dosłownie po kilka sztuk z różnych rodzajów żeby mogła ocenić czy wolisz pajace czy kombinacje body i śpiochów albo jeszcze inne kombinacje. A dokupić zawsze można, nawet w necie. Warto na zapięcia patrzeć, żeby na początku nie trzeba było przeciskać przez główkę.
 
Planuje zakup takiego przewijaka jak na załączonym obrazku tylko zastanawiam się po co jest takie wzniesienie w wanience czy wiecie może do czego służy?
 

Załączniki

  • 06.jpg
    06.jpg
    77,9 KB · Wyświetleń: 95
  • zoom.jpg
    zoom.jpg
    48 KB · Wyświetleń: 107
To łącze sie z Tobą Aga6 bo tez kupiłam bez bazy;) ale chce poznać opinie bo bazę można jak coś to dokupić.
A jaki masz fotelik? Gdzie zdjęcie?
 
reklama
To łącze sie z Tobą Aga6 bo tez kupiłam bez bazy;) ale chce poznać opinie bo bazę można jak coś to dokupić.
A jaki masz fotelik? Gdzie zdjęcie?
Fotelika jeszcze nie mam. jakos po nowym roku bede mebelku, wozek i fotelik kupowac ;)
Chce kupic najlepiej wozek 3w1. zobaczymy co znajde ;)
 
Do góry