reklama
 1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

  Zamknij powiadomienie

Wyrostek płciowy

Temat na forum 'Pytanie tygodnia' rozpoczęty przez Kaszo, 18 Sierpień 2018.

 1. Kaszo

  Kaszo Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cześć dziewczyny. W 12 tc i 2 dni lekarka na prenatalnych zaskoczyła mnie rozpoznając płeć dziecka- chłopiec. Słyszałam o metodzie na podstswie kąta wyrostka płciowego do kręgosłupa. Nie było jeszcze widać "sprecyzowanych" narządów, zasugerowała, że kształtuje się dzidziuś w strone męską. Mimo, że nie dała pewności, jednak ja oczywiscie zdążyłam się już bardzo chłopczykowo nastawić, mimo iż planowałam zaczekać do potwierdzenia. Jak było u Was?
   
 2. Anet23

  Anet23 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  1
  Witaj :) u mnie w 12+3 tyg na usg prenatalnym lekarz stwierdzil na 90% chlopca z czego bardzo sie z mezem ucieszylismy bo w domu mamy dwie coreczki :) w 19+3 tyg plec potwierdzona na 100 %
   
 3. reklama
 4. Kaszo

  Kaszo Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Gratulacje:) a bylo już coś widać czy tylko na podstawie kąta?
   
 5. Shaer

  Shaer Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  4
  W drugiej ciąży w 12 TC usłyszałam że dziewczynka, na prenatalnych ok 20tc lekarz powiedział że chyba chłopiec ale nie ma pewności że to zgledu na ułożenie.prowadzaca była pewna że dziewczynka.W 35tc okazało się że chłopiec na 100%
  W trzeciej ciąży na badaniach prenatalnych ok 13 TC usłyszałam że prawdopodobnie dziewczynka.Wynik potwierdzony - kariotyp żeński. Także to chyba różnie bywa ...
   
 6. monami

  monami Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Na 1 prenatalnych wyrostek płciowy ewidentne rownolegle do kręgosłupa - dziewczynka. Potwierdziło się w 18tc i później na 2 prenatalnych.
   
 7. Anet23

  Anet23 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  1
  Raczej na podstawie kata, bo w tych tygodniach plec jeszcze nie jest do konca uksztaltowana :) u mnie akurat idzie bardzo do gory :D ale tez duzo zalezy od sprzetu i lekarza. 20180608_175949_Film1-1.jpg
   
 8. 92Tynka92

  92Tynka92 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  4
  W 12+0 na USG prenatalnym lekarz powiedział, że dziecko ewidentnie bardzo chce być chłopcem. W 16 tc już miałam potwierdzone na 100% że to chłopiec.
   
 9. GoJ

  GoJ Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  15
  U mnie w 1. ciąży między 12 a 14 tc było wiadomo że chłopiec i lekarz w ogóle nie miał wątpliwości.

  Teraz w trzeciej w 12 tc wyrostek niewiele ale jednak odstawał lekarz sugerował chłopca a USG w 20 i 30 tc potwierdziło.
   
 10. reklama
 11. Kaszo

  Kaszo Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziś jestem zaskoczona do kwadratu. Byłam na usg u prowadzącej i wedle założeń szukalysmy chlopca. Ani moszny, ani pylka widać nie było. Widoczne 2 dlugie kreski między nogami. Zdjecie zrobione jakby dziecko usiadło na ksero. Czyli 50 na 50. Czekam dalej, najważniejsze ze wszystko dobrze.
   

Poleć forum