reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wysoka beta

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, wczoraj robiłam betę, wynik to 166. Ostatnią miesiączkę miałam 9 lipca, więc wczoraj to był 3tydzień i 4 dzień. Normy z laboratorium to: 3 tydz. 5,8-71,2; 4 tydz. 9,5-750.
Nie za duża ta beta u mnie jak na 3 tydzień? Czy może mam patrzeć na czwarty już? Trochę się w tym gubię i bardzo martwię.

reklama

Asia34

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Czyli leci Ci już 4 tydzień, najważniejsze są przyrosty po kolejnych oznaczeniach co 48h. Gratulacje :)

Gosia903488

Rozwiązania
0
To nie jest liczba, która powinna budzić niepokój! Dokładnie w drugą stronę 😊. Im wyższa tym lepiej, ale najważniejszy jest przyrost - jeżeli wzrasta co 48/72h to wszystko jest w najlepszym porządku.
Gratulacje.

Rozwiązania
0
Dziękuję za odpowiedź, uspokoiłyście mnie, jutro wybieram się kolejny raz żeby sprawdzić przyrost po 48h :)

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Zobacz sama, jak rozległe są widełki dla każdego tygodnia.
Nie panikuj, wszystko jest super, jak masz ochotę, to sprawdź przyrost i po prostu ciesz się ciążą, zamiast wyszukiwać problemy na siłę ;)

młoda1994

Rozwiązania
1
To nie jest liczba, która powinna budzić niepokój! Dokładnie w drugą stronę . Im wyższa tym lepiej, ale najważniejszy jest przyrost - jeżeli wzrasta co 48/72h to wszystko jest w najlepszym porządku.
Gratulacje.
Skąd takie info ze jak beta przyrasta prawidłowo to jest wszystko wporzadku? To jest nie prawda. Beta może być idealna a może się okazać PJP. Ale autorce że że aby było wszystko w porządku.

Gosia903488

Rozwiązania
0
Skąd takie info ze jak beta przyrasta prawidłowo to jest wszystko wporzadku? To jest nie prawda. Beta może być idealna a może się okazać PJP. Ale autorce że że aby było wszystko w porządku.
Jeżeli każda kobieta na początku ciąży bedzie podchodzić do tego, że nic jej nie daje pewności, że jest w porządku, to jak ma patrzeć z optymizmem przez 9 następnych miesięcy?
Nie straszmy.

młoda1994

Rozwiązania
1
Jeżeli każda kobieta na początku ciąży bedzie podchodzić do tego, że nic jej nie daje pewności, że jest w porządku, to jak ma patrzeć z optymizmem przez 9 następnych miesięcy?
Nie straszmy.
Ja nie straszę tylko napisałam prawdę. Nie chodzi mi o to żeby kogo kolwiek straszyć ale prawda jest taka że prawidłowy przyrost bety nie gwarantuje nam prawidłowo rozwijającej się ciąży. I tak samo w drugą stronę jak jest za mały nie oznacza że z ciąża jest coś nie tak. A co w przypadku że będziemy jej tu pisać że wszystko ok a okaże się że jest PJP albo porobi (oczywiście nie życzę tego żadnej z was bo ja przeszłam przez to 5 razy i nie jest to fajne).

Asia34

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja nie straszę tylko napisałam prawdę. Nie chodzi mi o to żeby kogo kolwiek straszyć ale prawda jest taka że prawidłowy przyrost bety nie gwarantuje nam prawidłowo rozwijającej się ciąży. I tak samo w drugą stronę jak jest za mały nie oznacza że z ciąża jest coś nie tak. A co w przypadku że będziemy jej tu pisać że wszystko ok a okaże się że jest PJP albo porobi (oczywiście nie życzę tego żadnej z was bo ja przeszłam przez to 5 razy i nie jest to fajne).
Patrząc w ten sposób to tak na prawdę można powiedzieć, że trzeba czekać na poród i dopiero jak zobaczysz dzieci to możesz się cieszyć.... głupota! Wiadomo, że różne rzeczy mogą się po drodze wydarzyć (myślę, że każda z nas p tym wie) ale trzeba być pozytywnie nastawionym i nie myśleć o tym co może być nie tak- od tego są lekarze!

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Za wysoka beta hcg jak tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 5
I Bardzo wysoka wolna beta w pappa Potrzebuję porady 14
karolina201997 Wysoka wolna beta hcg i niski poziom PAPPA Potrzebuję porady 3
K Wysoka beta a na usg nic nie widac Potrzebuję porady 5
E Beta hcg - jest szansa na bliźniaki? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 25
brzuszek32 test pappa - wysoka wolna beta hCG! Ciąża, poród, połóg 21
A 5 msc starań, wysoka PRL i temp. 37 Staramy się 7
J Wysoka przezierność karkowa i brak kości nosowej / hypoplastyczna Potrzebuję porady 104
M Zbyt wysoka bhcg? Potrzebuję porady 9
Magdaa..K123 wysoka temperatura Ciąża, poród, połóg 2
T Ząbkowanie i wysoka temperatura Potrzebuję porady 13
A Wysoka hemoglobina Potrzebuję porady 5
GarretT Jak wysoka jest szansa zajścia w ciążę? Rozmowy o seksie 9
Justyna96 Ciaza a wysoka prolaktyna Potrzebuję porady 50
kasiula222 Za wysoka norma kwasu foliowego Potrzebuję porady 5
martini6 Bromergon- wysoka prolaktyna Staramy się 26
B wysoka gorączka i brak innych objawów Potrzebuję porady 1
masebi wysoka gorączka tydzień po szczepieniu... Zdrowe dziecko 5
D WYSOKA GORACZKA Zdrowe dziecko 6
P Czy wyniki beta hcg sa juz wiarygodne Ciąża, poród, połóg 16
M Beta hcg Potrzebuję porady 2
P Czy beta hCG moze wyjść negatywna w 5 tyg ciąży? Staramy się 7
Miharu1990 Beta HCG interpretacja Ciąża, poród, połóg 3
C Beta hcg Potrzebuję porady 19
M Beta z krwi 15 dni po stosunku Ciąża, poród, połóg 11
A Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test lub beta ? Staramy się 9
A Blada kreska i niska beta Potrzebuję porady 15
kingulxx Pomocy- beta HCG Potrzebuję porady 12
magdaalena91 Wynik beta hcg Potrzebuję porady 4
I Niska beta, plemienia BB położna radzi mamom 2
A Beta i tygodnie Staramy się 5
A Testy owulacyjne Staramy się 1
D Niskie Beta HCG Staramy się 27
A Wynik beta hcg Potrzebuję porady 3
W Beta..prosze o porade Staramy się 3
S Czy 11 dni po stosunku test beta hcg wyjdzie wiarygodnie Ciąża, poród, połóg 32
EwelinaW Czy to początek najgorszego, niski przyrost beta Potrzebuję porady 6
L Niskie wartosci BETA hcg Potrzebuję porady 12
F Blada kreseczka i niska beta hcg, brak objawów. Ciąża, poród, połóg 25
M Beta hcg w 39 dniu cyklu <2.3 Staramy się 5
Lachopka Beta Kwietniowe mamy 2021 2
L Zapytanie o beta hcg Staramy się 6
H Beta HCG Potrzebuję porady 10
M Beta hcg , A test Ciąża, poród, połóg 21
H Beta hcg Potrzebuję porady 35
Tulcia Wyniki badan, beta i progesteron Potrzebuję porady 13
C Niska beta hcg Staramy się 9
X Czy te wyniki beta hcg oznaczają wczesną ciążę? Ciąża, poród, połóg 7