reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie TSH w 6 tygodniu ciąży

U

użytkownik188836

Gość
Witam wszystkie mamy ♡ pisze do Was ponieważ mam pewne obawy. Jestem w 7 tygodniu ciąży, w 6 tc odebrałam wyniki i zaskoczył mnie wynik TSH bo wynosił aż 5,55. Aktualnie biorę już Euthyrox dawkę 50, we wtorek termin u Endokrynologa. Czy ktoraś z mam, miala podobną sytuację i urodziła zdrową dzidzię? Czuje sie zrozpaczona, strasznie się boję i w głowie nie mam nic innego. Staraliśmy się o dzidzię, jedno poronienie mam za sobą, nie wiem czemu żaden z lekarzy nie wpadł na zbadanie tarczycy wcześniej...
 
reklama
Rozwiązanie
Nie denerwujcie się na zapas dziewczyny. Nigdy nie miałam problemów z tarczyca az do zajścia w ciążę 8 tc a mój wynik tsh 27 tak 27 to nie jest pomyłka lekarz nie dowierzał ft3 o ft4 w normie od razu euthyrox i nic się nie działo córka zdrowa bardzo mądra jak na swój wiek ma 2.5 roku i mówi książeczki i wierszyki z pamięci i to nie krótkie 😂 urodzona po terminie duża bo prawie 4 kg SN. Nie martwcie się trzeba szybko skonsultować się z endokrynologiem i wszystko będzie dobrze.
Paulina u mnie 7 i zeschizowalam !trzyma mnie Twój wpis przy zdrowych zmysłach !
reklama
Nie denerwujcie się na zapas dziewczyny. Nigdy nie miałam problemów z tarczyca az do zajścia w ciążę 8 tc a mój wynik tsh 27 tak 27 to nie jest pomyłka lekarz nie dowierzał ft3 o ft4 w normie od razu euthyrox i nic się nie działo córka zdrowa bardzo mądra jak na swój wiek ma 2.5 roku i mówi książeczki i wierszyki z pamięci i to nie krótkie 😂 urodzona po terminie duża bo prawie 4 kg SN. Nie martwcie się trzeba szybko skonsultować się z endokrynologiem i wszystko będzie dobrze.
 
Nie denerwujcie się na zapas dziewczyny. Nigdy nie miałam problemów z tarczyca az do zajścia w ciążę 8 tc a mój wynik tsh 27 tak 27 to nie jest pomyłka lekarz nie dowierzał ft3 o ft4 w normie od razu euthyrox i nic się nie działo córka zdrowa bardzo mądra jak na swój wiek ma 2.5 roku i mówi książeczki i wierszyki z pamięci i to nie krótkie 😂 urodzona po terminie duża bo prawie 4 kg SN. Nie martwcie się trzeba szybko skonsultować się z endokrynologiem i wszystko będzie dobrze.
Tak, ja tez juz spokojna, córeczka obok, 8 miesięcy i rozwija się super :)
 
Nie denerwujcie się na zapas dziewczyny. Nigdy nie miałam problemów z tarczyca az do zajścia w ciążę 8 tc a mój wynik tsh 27 tak 27 to nie jest pomyłka lekarz nie dowierzał ft3 o ft4 w normie od razu euthyrox i nic się nie działo córka zdrowa bardzo mądra jak na swój wiek ma 2.5 roku i mówi książeczki i wierszyki z pamięci i to nie krótkie 😂 urodzona po terminie duża bo prawie 4 kg SN. Nie martwcie się trzeba szybko skonsultować się z endokrynologiem i wszystko będzie dobrze.
Paulina u mnie 7 i zeschizowalam !trzyma mnie Twój wpis przy zdrowych zmysłach !
 
Rozwiązanie
Do góry