reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie TSH w ciąży.

Kasiuuuula12876 też ciągle o tym myślę, dzisiaj jak odebrałam wyniki to nie mogę sobie miejsca znaleźć dobrze ze jutro mam wizytę bo inaczej bym zwariował. Kasiuuuula12876 również za was trzymam kciuki i pisz jak u Ciebie.
 
reklama
Dopiero 10 dzień biorę tą większą dawkę 50, a badania gin kazała dopiero po 5 tyg zrobić, zrobiła bym już ponowne badanie ale podobno dopiero właśnie po miesiącu wynik będzie wiarygodny, Uullaa1988 daj znać jutro po wizycie co Ci lekarz powiedział.
 
Ja dopiero dostałam skierowanie na TSH w 10 tygodniu. Najlepiej jednak się dowiedzieć w pierwszych tygodniach. :( Wyszło 2,9. Pobiegłam do swojego gina, a później do endokrynologa. W międzyczasie zrobiłam cały pakiet tarczycowy z ft4, ft3, anty-tg, anty-tpo. Miałam przeciwciała i niskie ft4. Przepisał tabletki 50 mg, po miesiącu TSH spadło do 1,7, a ft4 trochę podskoczyło.
 
To ja już dowiedziałam się w 5 tygodniu i brałam eutyrox 50 ale nie było znacznej poprawy. Po zwiększonej dawce znowu spadło za dużo. Zobaczymy jak teraz będzie znowu wróciliśmy do 50 i mam zrobić badania po tygodniu.
 
Ja dopiero w 17 tyg. Miałam badane TSH i wynik 3,6 po dawce 25mg urosło jeazcze bardziej teraz biorę 50 i dopiero za dwa tygodnie mam kolejne badania, a u Ciebie wynik 1,7 to już dobry wynik tym bardziej że w drugim trymestrze jest norma do 3,0
 
Dziewczyny, jestem zalamana. Odebralam w środę wyniki (jestem w 17 tyg ciąży) i okazało się, że moje TSH wzrosło do 3.45 natomiast ft4 jak zawsze miałam w normie tak teraz mam wynik 19. Boje się o dziecko. Endokrynolog jutro więc zobaczymy co mi powie. Czy któraś miała podobnie? Podwyższone TSH i ft4 i dziecko było zdrowe??
 
Dziewczyny, jestem zalamana. Odebralam w środę wyniki (jestem w 17 tyg ciąży) i okazało się, że moje TSH wzrosło do 3.45 natomiast ft4 jak zawsze miałam w normie tak teraz mam wynik 19. Boje się o dziecko. Endokrynolog jutro więc zobaczymy co mi powie. Czy któraś miała podobnie? Podwyższone TSH i ft4 i dziecko było zdrowe??
Ja dopiero w 17 tyg. Miałam badane TSH i wynik 3,6 po dawce 25mg urosło jeazcze bardziej teraz biorę 50 i dopiero za dwa tygodnie mam kolejne badania, a u Ciebie wynik 1,7 to już dobry wynik tym bardziej że w drugim trymestrze jest norma do 3,0
Dziewczyny i jak wasze maluchy ? Nie wiem czy się denerwować czy nie... jestem w takiej sytuacji ze przed ciążą brałam euthyrox 50 i do 13 tygodnia miałam wyniki od 1.9 do 2.2. Od tamtego czasu nie kierowali mnie na badania i całą ciąże brałam tą samą dawkę. Teraz jestem w 37 tyg. W 35 tyg robiłam sama dla siebie i mam tsh 2.6. Nie wiem jak w drugim trymestrze bo nie wiedziałam ze trzeba to badać co miesiąc :/ z usg wychodzi wszystko ok ale czy mózg się dobrze rozwinął tego teraz nie wiem.. strasznie się boje ;( ;(
 
reklama
Hey dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki tsh czy 1,4700 tsh to dobry wynik ? Zaznaczam ze 5 tygodni temu miałam tsh na poziomie 7,21 . Brałam euthyrox 50 i tak oto się popariwo . Przy staraniu o dziecko jakie są normy?
 
Do góry