reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wysokie TSH

Nie ma co się martwić. Moja siostra robiła badanie TSH w medistorei też jej wyszło za wysokie, ale ostatecznie dziecko urodziło się zdrowe a i ona sama nie ma problemów z tarczycą więc relaks :-)
 
reklama
witam ja przed zajściem w ciaze miałam problem z tarczyca. Jak zaszłam w ciaze to endokrynolog-ginekolog kazał zrobić ft3i ft4 i wyszły w porządku i powiedziała jak te wyniki są ok nic maluszkowi nie grozi.:biggrin2:
 
Cześć dziewczyny,
Dołączam do Was, ponieważ dziś odebrałam wyniki TSH i bardzo się przestraszyłam - niestety jest podwyższone, wyszło mi 4,740 :/ jestem w 8 tygodniu ciąży , FT4 i FT3 nie robiłam ponieważ lekarz mi nie zalecał. Wizytę u ginekologa mam wyznaczoną na 22.05 czyli za prawie dwa tygodnie. Nie wiem co robić czy czekać na wizytę czy powinnam jak najszybciej się do niego zgłosić...
Czy któraś z Was była w takiej sytuacji ? Co lekarz powiedział?
 
Proponowalabym euthyroks. Jeśli da się przyspieszyć wizytę, zrobiłabym to, ewentualnie lekarz pierwszego kontaktu. Ja w 8 tygodniu też miałam taki wynik i od razu dostałam leki. Obecnie 32 tc i tsh 0,9. Docelowo endokrynolog.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,
Dołączam do Was, ponieważ dziś odebrałam wyniki TSH i bardzo się przestraszyłam - niestety jest podwyższone, wyszło mi 4,740 :/ jestem w 8 tygodniu ciąży , FT4 i FT3 nie robiłam ponieważ lekarz mi nie zalecał. Wizytę u ginekologa mam wyznaczoną na 22.05 czyli za prawie dwa tygodnie. Nie wiem co robić czy czekać na wizytę czy powinnam jak najszybciej się do niego zgłosić...
Czy któraś z Was była w takiej sytuacji ? Co lekarz powiedział?
Nic nie bierz bez konsultacji z lekarzem. Poza tym euthyrox jest chyba tylko na recepte, sama biore ale mala dawke. Jak sie bardzo martwisz to jesli masz taka mozliwosc to zadzwon do swojego lekarza i powiedz o co chodzi, a jesli nie to musisz czekac, nie panikuj bedzie dobrze :)

 
Dziś mogłam się skontaktować z moim lekarzem, wysłał mnie do endokrynologa, polecił lekarza który akurat jutro przyjmuje, więc jestem umówiona na wizytę :) Zobaczymy co mi powie.
 
Do góry