reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Dotka, Amalfi...gratulacje wielkie!! musicie sie pojawic i pokazac piekne maluchy!!

ej wiecie dziewczynki jak milo jest siebie zobaczyc na tej liscie?! cos pieknego. dzieki Fifka, nawet nie wiesz jaka dziwna milą radosc mi sprawilas:tak::-D

a jak wygladaly wasze maluszki w 12 tyg? czy to byly juz takie dzidzie, czy jeszcze kijaneczki?
no i kiedy zaczely wam rosnac brzuszki, pamietam kiedys takie zdjecia chyba Fifka miala...mozesz wrzucic jeszcze raz? chetnie zobacze:-)
 
reklama
W takim razie GRATULACJĘ DLA AMALFI I DOTKI!! :-)


Milia jaka kijaneczka! To już piękna dzidzia jest! Zobacz:
mój ch.jpg
Tu malutki na badaniu genetycznym. Miał 13 tygodni. Wyraźnie widać dzieciątko! (to rączkę tak za główkę zakładał)

A tu zdjęcie z 10 tygodnia:
P1100893.jpg
Widać główkę, rączki i nóżki :-) Mały jest główką w dół!

A ty moje zestawienie brzuszków.
Brzuszek999999999.jpg
Brzuszek tak pod bluzką widać było dopiero koło 23 tygodnia... Ja ogóle mały brzuch miałam.


Oj... mam nadzieję ze już niedługo razem z tobą będe cieszyć się z ciąży! :-)
 
Ostatnia edycja:
Fifka...o matko! jakie to wszystko piekne jest!!:tak: no to z niecierpliwoscia czekam na to usg w 12 tyg...bo dzidzia juz taka duza...nawet kregoslup widac...niesamowite...
ale dziecko strasznie szybko rosnie! moj maluch ma 2cm teraz a 2 tyg wczesniej mial tylko 0,5cm
w 10tyg mialas juz ladniutki brzuszek, ja tez jestem szczupla raczej, wiec podejrzewam, ze u mnie bedzie do wygladac tak samo...
ale to wszystko jest superasne...
a w tym 13 tyg jak bylas to juz sie dowiedzialas jaka plec?
 
Ostatnia edycja:
Milia tak :-) Gin na tym USG powiedziała mi ze wygląd jej on na chłopczyka, ale i tak czekałam na połówkowe żeby być pewna. :-D

Co do brzuszka to tak na "golasa" to widać ze coś tam jest, ale w bluzce długo nie rzucał się w oczy. :tak:Poza tym te zdjęcia są robione wieczorem a więc i brzuszek był większy niż z rana :-p

Oj te USG to wspaniałe przeżycie! A jeszcze jak maluszek będzie się ruszał to normalnie szok... Już niedługo swojego zobaczysz! Teraz czas się dłuży ale po porodzie masz wrażenie ze ta ciąża strasznie szybko mineła. Dlatego ciesz się swoim stanem! :-D
 
Witam postep 3 dzien o 24 z minutami zasypia :-) w koncu nie baluje do1 lub 2 :-) jutro jedziemy do babci wiec niewiem czy bede na necie bo pakiet w tel sie konczy 2gb :-) 500mg mi zostalo musze oszczedzac :-) w domu to wifi wuec nie sciaga z konta :-) a przy niuni kompa odpalic to cud bo inaczej jej raczki wszedzie :-) dobranoc
 
Teraz Dotka i Amalfi (o ile ktoś tu je jeszcze pamięta...) Eve a potem Aga27 i Sun! :-)

No mam nadzieje, ze ktoś jeszcze mnie pamięta :cool:.

Tak, ja juz mam to za sobą, sama nie moge uwierzyć w to, ze mała jest juz z nami. Musze spadać do niej teraz, kiss dla Was :-), trzymam kciuki za Wasze staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& I trzymajcie za moje, bo chcę to przeżyć jeszcze raz ;-):tak::rofl2:
 
reklama
Amalfi moje serdeczne GRATULACJĘ!!! :-D napisz kiedy malutka się dokładnie urodziła :-)

No i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za staranka!!! Oby wam poszło łatwiej i szybciej niż nam :-p
 
Do góry