reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystrój wnętrza - meble z prawdziwego drewna?

reklama
Fajna opcja chociaż jeśli chodzi o mnie to nie wiem czy zdecydowałabym się na takie meble. Po pierwsze cenowo są drogie i jak na razie to nie bedzie mnie na coś takiego stać. Po drugie jestem niesamowicie niezdecydowanym stworzeniem. Tak więc pewnie po kilku latach meble by mi sie znudziły. I co wtedy? Bym je wyrzuciła? No raczej nie za bardzo....
Tak więc zdecydowałam sie na komplet mebli ze sklejki Ale również fajny :) Link do: Meblościanka CORDOBA
 
Ostatnia edycja:
wydatek może nie jest mały ale na pewno takie normalne drewno jest o wiele bardziej trwałe. ja sama nie posiadam drewna, bo to nie w mojej stylistyce, ale myślę, ze jeżeli ktoś lubi takie wykończenia to może być dodatkowo to praktyczne.
 
reklama
Witajcie.
Nasze pierwsze mieszkanko w budowie, więc powoli zbieram inspirację i wyposażenie mieszkania. Stąd pytania:
1. W salonie wybrać ogrzewanie podłogowe czy konwekcyjne? Czy jest jakaś duża różnica w kosztach takiego ogrzewania ( salon ok 23m2)
2. Co lepiej położyć w salonie z aneksem przy ogrzewaniu podłogowym: panele czy gres.
3. Ktoś poleci jakieś dobre garnki do kuchenki indukcyjnej?
🙂
podobają mi się takie ale marmurowe raczej niż że stali nierdzewnej, myślę np o firmie klausberg, ewentualnie o Kinghoff
Pozdrawiam i dziękuję za każdy komentarz I poradę
 
Ostatnia edycja:
Do góry