reklama

wysypka w ciazy

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez jestesaniolkiem, 22 Wrzesień 2009.

1. jestesaniolkiem

jestesaniolkiem Nikodemowa mama '10

kochane na twarzy wyszla mi wysypka.... nie wiem na co.....
    nic takiego nie jadlam ani nie bralam... jedynie ten duphaston....
    pol twarzy mam w chrostkach....
    nie wiem co robic!!!!
    a wizyte u gina ma za dwa dni....

2. demsik

demsik Fanka BB :)

Zaczekaj z tym na wizytę, to pewnie działanie hormonów.Mi na początku wychodziły chrostki na twarzy, teraz już lepiej, ale mam je też na dekolcie.Niby nie dużo, ale jednak.Musisz przeczekać, wyszły to i zejdą;)a może lekarz poradzi Ci jakąś pomocną maść;)

3. reklama
  4. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

ja mam ale na plecach kilka

5. demsik

Od razu raźniej,że człowiek nie jest odosobniony hi hi

6. jestesaniolkiem

WŁAŚNIE ZACZĘŁO SWĘDZIEĆ :d....
    zaraz umrę.... z tego woda leci i to takie tyci bąbelki :(

7. kbetina

kbetina Fanka BB :)

ups nie fajnie, a jak swędzi to tym bardziej nie fajnie

Mi na początku ciąży na brodzie zrobił się liszaj :eek:
    na początku wyglądało to jak opryszczka tyle że wyszła nie na ustach, ale na brodzie (lekarka mówiła że czasem tak bywa, a opryszczka w ciąży często się zdarza). Więc leczyłam to jak opryszczkę i wg zaleceń lekarki. niestety zamiast schodzić to się powiększało i szybko zrobiła mi się brzydka rana i do tego lało się z tego (jakby ropa) no i swędziało jak fix. Zadzwoniłam do mojej gin i powiedziała żeby zaraz przyjechała do niej. Obejrzała i powiedziała że to liszaj. Zastosowałyśmy Oxykort taki do oka i zeszło od w parę dni, no i przestało swędzieć. :tak:

8. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

ja myślę, że to skutek uboczynt duphastronu- bynajmniej u mnie

9. demsik

Tak może być.Przy wizycie skonsultujesz z lekarzem i będziesz spokojniejsza.Na pewno Ci lekarz pomoże.Pozdrawiam

10. reklama
  11. jestesaniolkiem

tez mialam przed ciaza liszaja, i to podobnie wyglada, ale nie jest skupione lecz rozlane, czyli liszaj odpada.... a poza tym od czego liszaj?? szczurow nie dotykam, rece, warzywa i owoce myje.... wszsytko pelna PRO i 100% czysciuto...

(wczesniejszy liszaj byl od psa ktorego dostalismy)......... a to cos wyszlo mi po dwoch dniach brania duphastonu...

12. jestesaniolkiem

tak to wyglada.... :(((!!!

Poleć forum