reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wysypka

Rozwiązania
0
Witam Was. Mam synka który ma skończone 6 miesięcy, wieczorem po spacerze wyskoczyło mu chyba jakieś uczulenie. Jutro i tak mamy wizytę w poradni bo idziemy na szczepienie to pani doktor pokażę ale pytam już, żeby może coś wcześniej się dowiedzieć. To moje pierwsze dziecko i tak doświadczenia nie mam i nie wiem jak co wygląda a nigdzie na internecie nic nie znalazłam podobnego do tego co dziecko ma. Zdjęcie dołączam. Te plamki ma dwie na nodze, skóra na tym zmieniona nie jest. Raczej go nic nie ugryzło miał długie spodnie na spacerze i kocem był przykryty. Przed spacerem jak go ubierałam to nie miał tego. Spotykała się może któraś z Was z taką wysypką? Co to może być?

Załączniki

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Potrzebuję porady 7
Marta Anna Z. Potrzebuję porady 5
Samanta89 Potrzebuję porady 3
P Potrzebuję porady 7

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry