reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Wysypka

Dołączył(a)
4 Sierpień 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam Was. Mam synka który ma skończone 6 miesięcy, wieczorem po spacerze wyskoczyło mu chyba jakieś uczulenie. Jutro i tak mamy wizytę w poradni bo idziemy na szczepienie to pani doktor pokażę ale pytam już, żeby może coś wcześniej się dowiedzieć. To moje pierwsze dziecko i tak doświadczenia nie mam i nie wiem jak co wygląda a nigdzie na internecie nic nie znalazłam podobnego do tego co dziecko ma. Zdjęcie dołączam. Te plamki ma dwie na nodze, skóra na tym zmieniona nie jest. Raczej go nic nie ugryzło miał długie spodnie na spacerze i kocem był przykryty. Przed spacerem jak go ubierałam to nie miał tego. Spotykała się może któraś z Was z taką wysypką? Co to może być?
 

Załączniki

reklama
Do góry