reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Gosia - no to oddajemy Wam zolta koszulke lidera :-p:-p:-p:-p

Spotkalismy dzis na spacerze chlopczyka ktory mial rok i jego rodzice powiedzieli ze wazy 13,5kg :szok: Ale zdecydowanie nie wygladal, no i Piotrus tez nie wyglada :tak:
 
reklama
łe dziewczyny toz to waga piorkowa:-D. ja to dopiero znam kolosa. chlopiec 1,5 roku i wazył 18kg. jakies pytania? obecnie bedzie mial 3 lata i nie wiem ile wazy, ale duuuzo i siatki centylowej dla niego nie ma:-D.
musze przyznac, ze ładnie waza wasze chlopaki. moj to chudzina, ze hej, ale wysoki jest. dokladne dane bede znala po szczepieniu. wszyscy mowia, ze jest akuratny, ale ja bym wolala, zeby mial moje ukochane u dzieci male goloneczki:-D
 
A ja mam takie wspomnienie z praktyk. Dzieci jadały w stołówce, siedziałam z kolezanka na końcu rzedu jednej z grup 5 latków. Krzesełka jak wiadomo malutkie, wiec akurat widzi się ten dywan główek, wszystkie niemal równo ułozone. i nagle taka główka o cała długoś ponad inne :-). Bardzo fajny chłopiec, ale większy od swoich rówiesników dużo. Wygladał jak uczeń podstawówki, a przy tym podchodził powaznie do zadań. A kochała sie w nim najmniejsza 5-cio latka, a on jej tak słodko unikał :-p.

No a na wakacjach poznalismy rodziców chłopca, który w wieku pół roku nosił rozmiar 80 :sorry2:. Tak smiesznie, bo nasz ponad roczniak też :-p.
 
Piotrek narazie przerasta rówieśników średnio o pół głowy :rofl2: Nie wiem co to dalej będzie. Ale zaczęłam mu trochę podjadanie ograniczać, bo mi pulmonolog powiedział, że po antyhistaminach może tyć :szok::-(
 
Jasio nie biega, ale nogi mu sie wudluzyly i schudly. OIn wprawdzie nie mial nigdy tych "goloneczek", ale teraz t ojuz w ogole ma takie troche wrecz patyki - zwlaszcza jak ma buty na nogach to tak jakos wygladaja patykowato :sorry2:

No i w sumie to jestem zaskoczoan jego waga, bo przytyl niecaly kilogram w 4 miesiace. Czyl ifaktycznie w pewnym momencie ten przyrost wagi juz jest wolniejszy i Bogu dzieki... :dry:
 
wszystkie dzieci się zatrzymały z wagą poza moim :-( Ostatnio przez miesiąc przytył prawie 0,5 kg.
 
Ale tutaj zapaśników :-D Mój to pióreczko przy waszych :-D

Synek, 16 miesięcy:

Waga: 10,2 kg ważony na domowej wadze ;-)

Dziś zmierzę wzrost przy futrynie to dopiszę ;-)dzień spóźnienia będzie :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurcze, u nas ciągle poniżej 10 kg. Wazyłam go dziś po sniadaniu (wiec ok 300 więcej w brzuszku) i było 9,8, więc wychodzi mi jakieś 9,5 kg tylko :baffled: Znaczy się od kilku m-cy chyba się ta waga utrzymuje :szok:
 
Do góry