reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

dowikla jestem w szoku... twoje dziewczynki choc są małe to są bardzo silne....
Moj Wojtus jest grubszy od nich.... bo wazy 8200..

ja z Miłoszem bede chodzic do Ortopedy... bo moja doktorka stwierdzila ze ma krzywice kolan... nozki tworzą litere O.
Ale jak mowilam juz na samym poczatku ze On ma krzywe nozki... ze z takimi sie urodził... to nic nie mowila..
Jak zaczął raczkowac to miłam jej ze raczkuje dziwnie jedną nogą pod pupą.. to stwierdzila ze wyrosni ateraz masz chłopak wielki.. co mu sie nie podoba to od razu krzyk...
ile ja mam meczarni by On ciagle w butach chodzil... to sie glowie nie miesci..
 
reklama
mogłabyś się jeszcze zgłosić do poradni metabolicznej bo warto by było sprawdzić poziomy witaminy D3 w organizmie i jego wpływ na przyswajanie wapnia.
Cześc lekarzy daje dawki na oko bez wykonania takich badań.

Z tego co pamiętam robi się takie badania jak fosfataza alkaiczna, wskaznik Cra z krwi i poziom wapnia z moczu.

Aletko ja tez te Twoje informacje wykorzystam i przekaże bratu bo chyba ich lekarz nie za bardzo się przejał:baffled:.
 
Mój synek dziś ma 1 rok 16 miesięcy i 18 dni
Wzrost 83
Waga 12 kg
Jak sie urodził w maju 2007 miał 4250 wagi i wzrostu 58 cm
 
Ostatnia edycja:
Super Joanko, a jak mierzyliście synka, na stojąco? Bo u nas na wizycie lekarskiej to już nie był mierzony od kwietnia (wtedy musiałam sie upomnieć), a ostatnio to nawet o zważenie musiałam się upominać. Mój maluszek chyba się zatrzymał na 82cm (pod blatem 85cm jeszcze sie z małym luzem mieści)
 
nasze dzieci juz duze, wiec latwo je zmierzyc i zwazyc dzieki domowemu wyposazeniu - moze dlatego w przychodni juz tego nie robią?
 
reklama
Do góry