reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za niskie ft4 w ciąży... Norma 0,89, a ja mam 0,83.

natalinaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2014
Postów
326
Pomocy dziewczyny teraz nie jestem w stanie już nic zrobić, nic.... Naczytalam się o skutkach.... Proszę napiszcie jak u Was było. Ja boję się że to jest niedoczynność
 
reklama
Już podaje
TSH. 1,156 przy (0,550-4,780)
FT3. 3,05 przy ( 2,30-4,20)
FT4. 0,83 przy (0,89-1,76)
 
Lekarzem nie jestem, sama mam niedoczynnosc odkryta dopiero w ciazy. Masz super tsh a z tego co wiem ono sie zwieksza w ciazy. Tak samo ft4 ma inne przedzialy w ciazy. W ktorym tc jestes? Ja bym sie na twoim miejscu nie martwila. Rozmawialas ze swoim ginekoligiem? Pokarz wyniki i bedziesz wszystko wiedziec. Nie czytaj w necie.
 
Dziękuję ślicznie ale wiesz pewnie jaki człowiek jest głupi. Mam też dodatni wynik Hbs, co dla płodu nie jest wielką tragedią tylko bardziej dla mnie, więc to mnie juz tak bardzo nie martwi.
 
reklama
Dostałam narazie Euthyrox 25 od ginekologa ale mam iść do endokrynologa. Ogólnie to powiedział żebym się nie martwiła, bo jego żona miała jeszcze niższy poziom niż ja i wszystko się dobrze skończyło i u niej to wykryli dopiero w 16 tygodniu bo kiedyś takich badań się nie zlecalo, Oni sami zrobili. Ja i tak się boję jeszcze ten mój dodatni hbs....kurcze....
 
reklama
Do góry