reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki do wózka

Dołączył(a)
29 Styczeń 2019
Postów
11
Mam pytanie, czy któraś z Was używa zabawek sensorycznych do wózka? Jeżeli tak to jakich?
I gdzie je przypinacie?
 
reklama
Rozwiązanie
słuchajcie szumiś się sprawdza idealnie. Byłyśmy ostatnio na spacerze i Mała coś mi tam marudziła, nie chciała spać a widać było, że spiąca. Szumisia miałam w torbie, włożyłam w wózka i zasnęła.. używam go tylko w takich kryzysowych sytuacjach, jak jest śpiąca anie chce spać, bo jest na powietrzu i tyle się dzieje i nie wie co ma zrobić. Wtedy szumek nas ratuje :)
Ja myślałam przymocować coś od drugiego miesiąca, taką zawieszkę którą można przypiąć do budki a jak siądziemy to coś z lusterkiem, szeleszczącego, żeby stymulowała zmysł dotyku
 
Zabawka do wózka to lepiej jak dziecko zacznie łapać siedzieć bo tak dla maluszka wiek do 2 miesięcy to tylko ozdobado wózka a słyszałam też o tym że przypisanie do budki zabawek może spowodować zeza
 
Zabawka do wózka to lepiej jak dziecko zacznie łapać siedzieć bo tak dla maluszka wiek do 2 miesięcy to tylko ozdobado wózka a słyszałam też o tym że przypisanie do budki zabawek może spowodować zeza
Zeza?
A to nie jest tak, ze one prawidłowo działają na zmysły, ćwiczą spostrzegawczość już od małego? Nie słyszałam o zezie?
 
reklama
reklama
Ja jestem zdania, że dziecko na spacerze powinno skupić się na spacerze a nie na zabawce, bawić to się może w domu. W pogotowiu warto coś mieć, ale nie wieszalabym nic dziecku, a tym bardziej pałąka z kilkoma zabawkami. Maluch ma widzieć świat i uczyc sie go. Stymulowanie zabawkami jest dobre do pewnego momentu.
 
Do góry