reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Tak sobie myślę i myślę... dzieciom 1-rocznym na prawde nie są potrzebne drogie zabawki, dzieci nie skupiają na dłużej swojej uwagi na jednej rzeczy. To dorośli patrzą na ręce innym i przez to "wymuszają" na nas zakup czegoś drogiego czy rzeczy którą 'dobrze było by mieć". w efekcie taki 10-latek ma już wszystko i tu dopiero jest problem co mu kupić!!!

maluszki roczne, czy troszkę starsze cieszą się z balonów, baniek mydlanych, kukiełek (pacynek) które do nich mówią, ciesza się że mogą pobiec za piłką(jeśli potrafią biegać)

takie jest moje zdanie po wieloletnich obserwacjach dzieci i ich rodzin/znajomych
 
reklama
mój piotrek dostał taka przekładankę na drucikach (był i jest nią zafascynowany), rowerek dostał od nas troche wcześniej...
dla dzidzi to nieistotne, co dostanie, jemu i tak najbardziej się podoba ten papier i reklamówka w której prezent zostanie przyniesiony:)

od dziadków dostaliśmy kasę i kupilismy mu buciki i ciuszki...
 
moje dzidzio od chcestenj dostało taki dziwny prezent: bo profesjonalna sesję zdjęciowoą - prezent ciekawy i na pewno taki, którego bysmy sami nie zrealizowali... zdjęcia są cudne, jedno z nich mam w ikonce

oprócz tego od innych kasę i od chcrzestnych łacznie: złoty łańcuszek z medalikiem

no i niestety mnóstwo pamiątek chrztu.. niestety, bo nie mam siły ich wszystkich wypełniać i miejsca na trzymanie ;)
 
Mój Maksymilian skończył dziś 3 latka. Urodził się 20.10.2002r. o godz. 22,20. Bardzo ciekawa data, ciekawe co przyniesie mu w życiu.
 
Bardzo Ci dziękuję NIKITA!!! :laugh:
A ja życzę Tobie dużo szczęścia za dobre SERDUCHO!!!
Dopiero dziś tu zaglądam bo jakoś wczoraj nie miałam czasu.
:laugh: :laugh: :laugh: ;)
 
w zeszłym roku Emilka dostała konia na biegunach, pluszaki, ciuszki...
w tym roku dostanie (na 80%) zestaw kuchenki do gotowania + pralka + co tam jeszcze w komplecie jest. Będzie to prezent na którym złożą się 3 rodziny (bo jest drogi)
 
reklama
Do góry