reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Właśnie zastanawiam się nad zakupem lego duplo dla mojego synka. Ma 2 lata i 4 miesiące. Nigdy nie przepadał za klockami, ale ostatnio zauważyłam, że zaczyna sam się nimi bawić. Stąd myśl o lego duplo. Czy Wasze dzieci rzeczywiście tak chętnie się nimi bawią?
 
reklama
My mamy rowerek biegowy, synek dostał go na 2. urodziny. Ogólnie podoba mu się, choć na początku ani myślał na niego wsiąść. Teraz to bieganie też nie do końca mu wychodzi. Więc sama nie wiem czy Ci go doradzać czy nie. To kwestia dziecka. Mój chrześniak zasuwa na tym sprzęcie, że dogonić go nie można...
 
Moja córeczka ma lego duplo już od dawna, na 2 latka dostała zestaw Zoo, potem inne.
Lego Duplo Karmienie W Zoo Zoo 5634 - Ceneo.pl

Bardzo lubi się nimi bawić.Uwielbia też puzzle.

Na 3 latka dostanie aparat dla dzieci Kidizoom , bo na razie to w obrotach jest taty komórka.
Aparat VTECH Kidizoom Twist - porównaj ceny - NOKAUT.pl

Tylko nie za taką cene jak tutaj, bojak zobaczyłam to mało zawału nie dostałam, dokładnie ten.

Kidizoom Twist Pink – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

Uwielbia też kuchenkę, również trafiony prezent. Synek sąsiadów również lubi gotować.

Peppa Pig Kitchen – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

Tak przeznaczamy ok. 200 zł na prezent.
 
zalezy ile chcesz na to przyznaczyc.ja kupiłąm swojemu synkowi 2 letniemu rower biegowy tani za 80 zl.super sprawa.tyle ze ja musiałam go skonfiskować bo jeździł z dużej góry rozpędzony a na dole jechało auto. u mnie wolno jezdzą pod blokiem no ale niech sie trafi wariat i ani on ani antek nie wyhamuje.fakt faktem ze kolezanka autem sie zatrzymała prawie całkowicie no ale on jechał prosto w nią.
 
Moja siostra od samego urodzenia dziecka stawia na ekologię. Również zabawki są tego typu. Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Dużo jest sklepów, które oferują zabawki ekologiczne. Warto się rozejrzeć, może akurat traficie na jakąś ciekawą reklamę, albo znajomi podpowiedzą wam jakiś sklep.
 
Moja siostrzenica mając 2.5 roczku głównie bawi się takimi rzeczami jak garnki, czy też bardzo interesuje je zawartość szafek i szuflad. Moi rodzice się niepokoją, jednak przeczytałam gdzieś, że właśnie bardziej dziecko interesują związki przyczynowo skutkowe. Stąd moje pytanie: pozwolić się dziecku bawić tak jak się bawiło, czy też "zmuszać" do zrozumienia innych zabawek?

Przy okazji witam z okazji pierwszego postu :)
 
reklama
Do góry