reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki

Najważniejsze aby zabawki były bezpieczne dla dzieci.
W obecnych czasach importuje się mnóstwo produktów wątpliwej jakości głównie z chin.
Najlepiej trzymać się sprawdzonych marek jak: Fisher-Price , Little-Tikes itp.
Zabawki mają dostarczyć radość dziecku, i należy uważać na tanie zabawki z których np. odpadają drobne elementy.
 
reklama
a co powiecie na zabawkę , którą można wyprodukować specjalnie dla pociechy ?

Ja mam taką . Wyprodukowałam na Misiomat.pl - Stwórz misia Ricco


Zabawka ma możliwość odtwarzania nawet do 10 godzin róznych bajek a co najważniejsze :

Mówi po imieniu :)


Fajne jest też to , że jest 15 poziomów regulowania głośności.

polecam
 
W naszym domu ulubioną zabawką Rysia są mazaki do wanny. Kąpiel trwa co prawda długo ale daje dużo radości.
Można je obejrzeć na portalu aukcjusz.pl (nie wiem gdzie jeszcze je znaleźć, ale są naprawdę rewelacyjne! )
 
moje dziecko też zawsze wolało zabawę wszystkim tylko nie zabawkami, przedmioty codziennego sprawdzają się najlepiej, ale ostatnio instrumenty muzyczne je zaciekawiły, cymbałki, bębenek fajna sprawa :)
 
A u mnie w domu królują klocki LaQ, dzieciaki robią z tego takie cuda że szkoda rozbierać. Kupuję w sklepie w Warszawie nie będę wymieniać nazwy, zresztą każdy może poszukać w internecie. Polecam bo zabawa i możliwości przechodzą najśmielsze oczekiwania.
 
Wszystko zależy do wieku dziecka,u nas np bardzo popularne są pluszowe maskotki oraz samochodziki i klocki. Synek bawi się nimi bardzo często,a kupuje głównie w sklepach internetowych.
 
reklama
Do góry