reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z dziećmi :D

;-)też mamy takie skarpetko-buciki,ale różowe. Pomagaja w zabawie, poza tym czasem tez są elementem, ktory radosnie spada ... z kanapy z głosnym łoooooouuuuuu:-) kiedy zostanie ściągniety wczesniej z nóżek. Jask ona to robi, przeciez trzymaja sie stópek całkiem ciasno:confused:
 
reklama
hehe u nas kiedyś te skarpetki się trzymały... ale Michaś zachowuje się jakby miał ostrą grzybicę stóp :) wszystko co ma na stopach parzy i trzeba jak najszybciej to zdjąć... przeróżnymi sposobami :-)
 
Nasz tez wszystkie skarpetki sciaga i wyrzuca;-) :tak: :-D Wiec w domu zakladam mu rajstopki, a tych juz mu sie nie udaje sciagnac:laugh2: Ostatnio bawi sie swoja miniaturowa pilka nozna:tak: lubi jak sie go laskocze pod brodka a wtedy smieje sie w nieboglosy:tak: Bardzo lubi jak mu czytam "Lokomotywe" jest wowczas bardzo skupiony i wsluchany, a poza tym uwielbia wszelkiego rodzaju muzyke, a juz najbardziej jak mu spiewam "Kaczke dziwaczke".
 
znalazłam na forum gazety, fajna sprawa :) pościągałam, a teraz przeskanuje komputer i zobaczymy czy cos zostanie ;)

miła pani napisała:

Witam!
Trochę czasu mi to zajęło, ale dzięki pomocy najstarszej "latorośli" (w końcu
od czego są wakacje:0)) udało mi się przepisać całą zawartość, nieco
już "zużytego", zeszytu nutowego z okresu liceum i Studium Nauczycielskiego. Zgromadziłam tam ponad 200 piosenek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (które musiałam znać na pamięć w tamtym okresie)wraz z zapisem nutowym(dla zdolnych muzycznie mamuś), a i dla mniej zdolnych też :0)
Zapraszam do mojej skrzynki na stronce Wirtualna Polska - www.wp.pl
login: piosenki_dla_dzieci1
hasło: piosenki1
Nie wiem jak długo skrzynka będzie działać, ale w razie jakichkolwiek trudności
myślę, że można poprosić wszystkich tych, którzy już dostali wcześniej.
Pozdrawiam serdecznie Katarzyna
 
jest jest, sprawdziłam, nie w folderze "Nowe" tylko nizej, są foldery "lato", "jesien", "mama i ja" itp
 
reklama
Do góry