reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki,ah te ząbki...

reklama
biedny karolek tysiac causkow dla niego
aniii dla ciebie tez nie ma chyba nic gorszego niz bol zebow:wściekła/y:
a sebie juz dwa trzonowe sie przebily jeszcze dwa wylaza ale on jakos to odpukac lekko przechodzi i jakos tak zazwyczaj po 4 mu wychodza:sorry:
 
Oj, bidulki :-(! U nas narazie cisza!
Wczoraj Martynka pojechała z tatusiem do stomatologa. Pani obejrzała szczękę i powiedziała, że ząbki są śliczne, dała pastę elmex dla dzieci i kazała szorować dwa razy dziennie :laugh2: - łatwo powiedzieć, szczególnie wieczorem po mleku, jak córcia już w łóżku leży. Ona swojemu dziecku tak myła i my też tak próbujemy, ale to jest drażnienie lwa :dry: - oczy się kleją, a w buzi jeszcze coś mieszają. O cierpliwości ;-). Martyna ma dużą przerwę miedzy górnymi jedynkami, ale to podobno samo się może skorygować, chyba trzeba czaekać na stałe ząbki i jak dalej będzie duża szparka, to tam się coś nacina (brrrrr!), ale może ewentualnie jakiś aparat na zęby wystarczy :confused:. Na razie o tym nie myślę.
 
Kasia Lilka też ma dużą przerwę między górnymi jedynkami...to pocieszyłaś mnie bo ja....już zaczęłam się przyzwyczajać ale nie wiedziałam że już drugie zęby mogą inaczej rosnąć...a jeśli chodzi o pastę do zębów to wypluwa Martyna ją chociaż? bo Lilka nie umie wypluwać /oprócz jedzenia rzecz jasna/ i na razie myłam jej zęby samą wodą. chciałabym kupić pastę ale nie wiem jaką...żeby nie zaszkodziła...poza tym Lila nie lubi strasznie mycia zębów...drze się jak opętana...i nie żeby ją coś tam bolało...po prostu nie lubi. woli trzymać sama szczotkę i wyrywać włosie albo żreć gumę która jest wokół szczoteczki:baffled:
 
seba tez nie przepada za myciem zeboli ja kupilam colgate od 0 do 2 lat i tam pisze zeby jej uzywac raz dziennie wiec myje sebce na wieczor on tez nie wypluwa tylko polyka ta paste a szczoteczka jest obgryzana na wszystkie sposoby
 
Karollo też nie lubi myć ząbalów.Zamyka ustka a jak otworzy to zagryza szczoteczke.Cwaniak.Ja się jeszcze boje pasty kupic...Nadal używamy ciepłej wody.
 
Mateuszowi w końcu przebiły się wszystkie czwórki ( oj strasznie długo to trwało i niestety bardziej boleśnie niż wtedy gdy wychodziły jedynki i dwójki). Mati na szczęście lubi myć ząbki:-) dosłownie wyrywa mi z ręki szczoteczkę i sam chce myć.:tak:
 
reklama
Do góry