reklama

Ząbki naszych maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2008' rozpoczęty przez kropecka, 11 Lipiec 2008.

1. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

Zakładam wątek żeby chwalić się postępami naszych pociech w tym trudnym zadaniu jakim jest ząbkowanie. Możemy tu też pisać o pielęgnacji, uśmierzaniu bólu itp.

Dzisiaj Olkowi wyrżnął się drugi ząbek. Ma już dwie dolne jedynki, tzn właściwie zalążki jedynek bo zanim urosną całkowicie to jeszcze trochę czasu minie .

2. Paulineczka_

Paulineczka_ mamy lutowe '08

No to gratuluje! Szybiutko poszło Olkowi:tak::-D
    U nas sie chyba właśnie zaczyna :-( Narazie daje mu gryzaki i szczoteczki które trochę odwracają jego uwage...Nie zauwazyłam jeszcze zaczerwienia na dziąsełkach, więc chyba nie będe jeszcze kupywać żeli, maści

3. reklama
  4. monika373

monika373 mama 2+2

A mój Mikołaj ma 2 dolne jedynki

5. kropecka

Paulineczka, Olek też nie miał zaczerwienionych dziąseł więc nie zawsze to musi występować przy ząbkowaniu. Wiktor generalnie też tak nie miał, tylko przy jednym zębie jak mu się wyrzynał to dziąsło dosłownie przybrało purpurowy kolor i tak napuchło że naszło na resztę zębów :o

6. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

Gratuluję wszystkim ząbków. JA mam jednak nadzieję że Miłek będzie miał późno zęby - jak Kamil w 14 miesiącu. Bezobjawowo się pojawiły i do tej pory jak wychodza to nei ma problemów

7. lileczka

lileczka Mamy lutowe'08

Gratuluję pierwszych ząbków:-):-):-)
    U nas zębów brak, ale Oskar to wpada w szał, tak go boli albo swędzi , sama już nie wiem.I czekam z utęsknieniem aż coś się pokaże .Może się uspokoi.:tak:Na razie to ma napuchnięte i miękkie:no:

8. kropecka

agawa, mój Wiktor ma już komplet. Ale zazdroszczę bezobjawowego ząbkowania, chociaż pewnie denerwowałaś sie czemu tak późno.

9. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

kropecka nawet nie wiesz jakie myśli miałam, a to że zalążków nei ma a to że mu wogóle nie wyjdą. A w ciągu tygodnia pojawiły się 3. I nadal nie ma wszystkich ale mam nadzieję ze przez to bedzie miał silne ząbki - jak mamusia. Bo tatuś to ma zęby straaasznie słabe.

10. reklama
  11. kropecka

no mój Maciek też, właśnie mu wypadł ostatnio jeden, wiele innych ma zepsutych. A ma dopiero 25 lat :/

12. Kluska79

Kluska79 Fanka BB :)

Dominik ma 2 dolne jedynki takie tyci;-), ale ciągle coś idzie , z taką złością jeździ po dziąsłach:sorry2:. Biedaczek jeden.No i ślini się okropnie.

Poleć forum