reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki naszych maluszków

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
1 Październik 2005
Postów
3 970
Miasto
Łódź
Zakładam wątek żeby chwalić się postępami naszych pociech w tym trudnym zadaniu jakim jest ząbkowanie. Możemy tu też pisać o pielęgnacji, uśmierzaniu bólu itp.

Dzisiaj Olkowi wyrżnął się drugi ząbek. Ma już dwie dolne jedynki, tzn właściwie zalążki jedynek bo zanim urosną całkowicie to jeszcze trochę czasu minie .
 
reklama
No to gratuluje! Szybiutko poszło Olkowi:tak::-D
U nas sie chyba właśnie zaczyna :-( Narazie daje mu gryzaki i szczoteczki które trochę odwracają jego uwage...Nie zauwazyłam jeszcze zaczerwienia na dziąsełkach, więc chyba nie będe jeszcze kupywać żeli, maści
 
Paulineczka, Olek też nie miał zaczerwienionych dziąseł więc nie zawsze to musi występować przy ząbkowaniu. Wiktor generalnie też tak nie miał, tylko przy jednym zębie jak mu się wyrzynał to dziąsło dosłownie przybrało purpurowy kolor i tak napuchło że naszło na resztę zębów :o
 
Gratuluję wszystkim ząbków. JA mam jednak nadzieję że Miłek będzie miał późno zęby - jak Kamil w 14 miesiącu. Bezobjawowo się pojawiły i do tej pory jak wychodza to nei ma problemów
 
Gratuluję pierwszych ząbków:-):-):-)
U nas zębów brak, ale Oskar to wpada w szał, tak go boli albo swędzi , sama już nie wiem.I czekam z utęsknieniem aż coś się pokaże .Może się uspokoi.:tak:Na razie to ma napuchnięte i miękkie:no:
 
agawa, mój Wiktor ma już komplet. Ale zazdroszczę bezobjawowego ząbkowania, chociaż pewnie denerwowałaś sie czemu tak późno.
 
kropecka nawet nie wiesz jakie myśli miałam, a to że zalążków nei ma a to że mu wogóle nie wyjdą. A w ciągu tygodnia pojawiły się 3. I nadal nie ma wszystkich ale mam nadzieję ze przez to bedzie miał silne ząbki - jak mamusia. Bo tatuś to ma zęby straaasznie słabe.
 
no mój Maciek też, właśnie mu wypadł ostatnio jeden, wiele innych ma zepsutych. A ma dopiero 25 lat :/
 
reklama
Do góry