reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

Witam,

Dziewczyny - stosowałyscie jakiś żel na dziąsła przy zabkowaniu?
Ja musze coś kupić, bo moja Nati, prawdopodobnie przez ząbki nie chce mi w dzień jeść
a dokładając do tego ciekawość świata to po kilku mlasknięciach jest koniec jedzenia
 
reklama
darla- ja mam Calgel (nie wiem jak skuteczność, w sumie raz smarowałam, przestał płakać, ale jakichś specjalnych rezultatów po posmarowaniu sobie na dziąsło nie zauważyłam, zrobiło się jakby schłodzone mentolem) do odebrania w aptece mam teraz Bobodent- ale nic więcej nie powiem, bo nie smarowaliśmy jeszcze
dziewczyny polecały jeszcze Dentinox
 
ja uzywam dentinox ale w naszym przypadku te zele za duzo nie pomagaja bo zanim zadziała to ola zdazy go zjesc :)
natalka gratuluje zabeczka bo chyba gdzies przegapiłam twoj post zabkowy

w jakich odstepach czasu wychodziły waszym dzieciaczkom zabki? oli pierwsze dwa wyszły 3 i 4 listopada i narazie nie widac kolejnych, ale za to strasznie marudna jest
 
Olisiaa u nas 28 lis. przebil sie jeden i po 4 dniach dołączyl do niego drugi kolega:-p teraz patrze juz w górne dziąsełka bo mały dziś też wyjątkowo marudny :eek: u mojej znajomej maly juz chodzi 2 miechy tylko 2 zabeczkami a innych ani widu ani sychu wiec to zalezy od dziecka bo w tych schematach ząbkowania rozbieżność miesiecy jest duża.
 
pytam bo ola ostatnio wyjatkowo marudna i podobnie było zanim jej wyszły te dwa zabki. Dziasełka gorne wydaja mi sie byc troche spuchniete, ale pewna nie jestem. poczekamy zobaczymy, ale mam nadzieje ze to zabkowe
 
reklama
Do góry