reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

reklama
Temperatura..po paracetamolu niestety nie spada....jak kladlam go wczoraj na noc to byl taki goracy ze mozna byc cos ugotowac..rano na szczescie obudzil sie bez goraczki...za kilka godz.moze dowiemy sie o co chodzi..zobaczymy co powie lekarz...:sick::eek:
 
A mi to juz sie zaczynaja koszmary snic bo u Wicia zabkow nadal brak:-( Nie wiem nawet kiedy naprawde powinnam sie zaczac martwic.moze wiecie do kiedy powinno cos sie pokazac? Do roczku?
 
Aniu nie masz się co martwić, moja sąsiadka (pielęgniarka) ma córeczkę z 13 lipca i też nie ma ząbków, nawet nic się nie szykuje, dziąsła nie są napuchnięte, mała nie marudzi. Ona sama też czeka ale mówiła że nawet do 15 miesiąca może nie być zębów.
 
Aneczko, na pocieszenie powiem Ci ze nasz sasiad z wieku Kaji tez nie ma zabeczkow jeszcze, a Kajka ma 2 dolne ktore jej wyszly jak miala 6 miesiecy.
Teraz marudzi na nastepne ale to trwa juz tak dlugo... podobno idzie jej 6 naraz... ale Pani Doktor mowila o tym 2 miesiace temu, wiec sobie wyobraz...
Kaja ma slinotok niesamowity ;-)A zebow NIET :wściekła/y: Hihi... takze spokojnie, zabki beda niedlugo u Maluszka!
 
U nas 2 noce płaczu mamy za sobą:sick: Oliwier budzi się około 4 i pcha rączki do buzi i żałośnie płacze:-( męczą go te czwórki strasznie...
 
Ja na razie bardzo niesmialo, ale cos mi sie wydaje, ze niebawem beda dwie dolne jedynki... Jako, ze do tej pory nie mamy jeszcze ani jednego zeba, to wyobrazacie sobie pewnie, ze mam z tego powodu naprawde niezla podjarke:))) No coz, czekam cierpliwie, moze cos sie w koncu wykluje...
 
O nie Kryska ja sie nie zgadzam:no:;-):-D Witkowi chyba jeszcze nic nie idzie;-) A po czym to poznajesz?U nas od dwoch nocy Witus slabo spi i jest moze bardziej marudny ale dopoki nie zobacze zeba to nie uwierze hihi:-D
 
Aneczko moj synus jak mu zeby ida to za zadne skarby nie da sobie do buzki zajrzec, a jak wkladam mu palec i chce wyczuc na dotyk to mnie gryzie! Moze ty tez tak sprobuj, jezeli reakcja bedzie podobna to mozesz tez chyba sie kilekow spodziewac!!! My teraz jestesmy na etapie 4 tylko nie wiem ktorych, bo nie moge sprawedzic ale lekarka sama powiedziala ze dziasla sa nabrzmiale wiec cos sie swieci!!!
Aneczko cierpliwosci, na pewno na dniach doczekasz sie upragnionyc perelek!!!

No a Marysi pogratuluje jak juz sie wykluja zebulki, choc juz teraz ciesze sie ze cos sie ruszylo!!!
 
reklama
Kubie wlasnie wybijają sie dolne dwojki - ma juz 4 na gorze i 2 na dole, jak dotad nie bylo zadnych problemow, zabki wyszly nawet nie wiadomo kiedy ;) Dopiero teraz zrobil sie maruda... i bez przerwy sie do mnie przytula. i mial troszke podwyzszona temperature. Moze to tez ma zwiazek z tym, ze nie bylo nas 4 dni - bylismy na weselu w gorach i po prostu sie za nami stesknil....
 
Do góry