reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Ojej, w związku z ząbkami nie mam czasu na bb:-D
2 tygodnie temu doczekaliśmy sie pierwszego ząbka - górnej dwójki:szok: a wczoraj górnej jedynki. jutro albo pojutrze wyjdzie druga górna dwójka... na dole zębów brak. Oryginalnie co...?:happy:
 
reklama
Adriankowi wyżnęły się górne jedynki tak więc na dniach będzie już cztero zębny a jaki marudny jest teraz, płaczliwy i rozdrażniony, sam nie wie czego chce oj te ząbkowanie mały horror
 
gratulacje zębolkom!!!
u nas sześć ząbków-dwa dolne już jak u króliczka a górne hurtem na raz 4 szt!
 
U nas chyba idą czwórki:szok: Oliwier grzebie w buzi jak szalony i gryzie co popadnie:baffled: musze zrobić przegląd jego uzębienia i sprawdzić czy to czwórki dają znać
 
reklama
Gratulujemy wszystkich nowych ząbków.

Dziewczyny Michał wczoraj dostał wysokiej gorączki, która schodzi po paracetamolu ale znowu powraca, byłam przekonana że to od ząbków bo gryzie wszystko i wszystkich i stasznie się ślini ale dziś przy bączku Miśkowi wyskoczyło coś w stylu śluzu i mam pytanko czy zauważyłyście coś podobnego u Waszych pociech?
 
Do góry