reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

reklama
U nas też po dolnych jedynkach pokazały się górne dwójki, potem dopiero jedynki i tak szósty ząbek właśnie wczoraj się przebił ( górna prawa jedynka). A co do gryzienia to jest masakra, Michałowi wyraźnie podoba się okrzyk AUUUUU :tak::-D

I oczywiście gratulujemy wszystkim brzdącom nowych kiełków.
 
No ostatnio sie dziwilam dlaczego z Allanka taki gryzon a tu sie okazuje, ze zeby faktycznie atakuja! POd palcem czuc dolna lewa dwojeczke i prawa ciut mniej! Mysle ze na dniach moj synus bedzie najpierw siedmio a pozniej osmiozebny!!!

No i gratulacje dlöa kolejnych "zazebionych" dzieciaczkow!!
 
Gratulujemy nowych zebolkow:)

Ewan - u nas tez Julinek chodzil przez kilka tygodni jak wampirek z gornymi jedynkami dolnymi dwojkami. Nie przejmuj sie.

Czy ktos wie ile male dzieci maja zebow???:confused::confused:

A ja tez cala pogryziona. Ostatnio ugryzla mnie w sutka (mimo ze nie karmie). Jezu, jaki bol..tragedia:no::no:. Wspolczuje tym co jeszcze karmia tego bolu:baffled::baffled:
 
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH DZIECIąTEK Z ZąBKAMI...:-):-)
U nas tez kolejny ząbek tym razem dolna dwójeczka także mamy już 7 ząbków.:tak::tak: co do gryzienia to ja tez pogrzyziona,i tylko mnei sobie upatrzyła bo męża nie rusza hehe:laugh2::laugh2:
 
reklama
A Zuzia praktycznie z dnia na dzień z dwuzębnej zrobiła się...sześciozębna...Górne jedynki i dwójki właśnie hurtem jej wyszły...
 
Do góry