reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Jagusiu u nas skórka od chleba się nie sprawdza bo mała odgryza wielki kawałek , próbuje połknąć i kończy sie na dławieniu:no:
gryzaki też są beeee, 2 min potrzyma w buzi i wywala:baffled:
szczoteczka faktycznie działa ale nie chce swojej (dla dzieci) tylko dorwała sie do tatusia:laugh2: tamta jest dla niej za mała chyba:confused::-)
paracetamol podawałam w syropie max 2 razy dziennie ale juz sie skończyl wczoraj więc dziś bede jechała na czopkach zanim nie podjadę do apteki.
Ciezko zajrzeć jej do buzi ale jak się śmieje to widzę pod dziąsłami ząbki ale nie są jeszcze wyczuwalne pod palcem więc pewnie to jeszcze potrwa kilka dni:eek::sick::zawstydzona/y:
 
reklama
A my od tygodnia mamy lewą dolną jedynkę. Wreszcie !!!
Teraz czekamy na kolejne ząbki:-)
 
u nas dolne jedyneczki widać pod dziąslami (zwłaszcza lewą) a dziś to już nawet widzę że dziurka sie zrobiła w dziąśle w miejscu gdzie jest ząbek więc chyba sie zaczęło:confused::baffled: oby ......
 
U nas dwie dolne pereleczki sa juz calkiem duze..i teraz najprawdopodobniej wybijaja sie gorne...malutki duzo mi marudzi w ciagu dnia..i trzyma sie za uszka(tak samo bylo przy dolnych).kilka razy dziennie wsypuje mu do buzi taki proszek homeopatyczny Teetha...ale nie wiem na ile to pomaga.mam nadzieje ze niedlugo pojawia sie kolejne zebulki i malutki przestanie mi sie meczyc...czego i zycze wszystkim lipcowym maluszkom!
 
Ale to jest z tymi zebami, niektore dzieci dostaja po jednym zabku, inne wszystkie na raz a inne musza jeszcze troszke poczekac! Widac ze nie ma na to reguly!!!
Nie wiem co jest z moim synkiem bo podchodzi i gryzie mnie wszedzie gdzie popadnie (cycki, brzuch, rece, ramiona, nogi, policzki), mowie wam kolejnych zebow nie widac ale to gryzienie wlasnie na to by chyba wskazywalo!!!
 
reklama
czy to normalne, że po jedynkach dolnych wyszły górne.... DWÓJKI!!!!!!!! a górne jedynki siedzą jak gdyby nigdy nic!
 
Do góry