reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

u nas na 100% 15 zabkow i idzie lewa dolna trojka :tak:
jak wyjdzie to bedzie tylko brakowalo piateczek
A jezeli chodzi o wychodzenie to u nas zawsze bolesne, najgorzej bylo jak wychodzily dwie gorne trojki naraz, tysiac rzadkich kupek i placz.
 
reklama
U nas do tej pory było bezboleśnie :tak::-D (oprócz górnych i dolnych "1" oraz górnych "2"), a dziś w nocy masakra :szok::zawstydzona/y::crazy:. Nacia się obudziła krótko przed północą i wyła dobre 15 minut :crazy:. Kupkę walnęła rzadką, aż w pieluchę trochę wsiąkła, a nigdy tak na noc nie robi, więc myśleliśmy, że to brzuszek :baffled::sorry2:, ale miękki był, nóżek nie podkurczała, jak cisnęłam, to też OK, a dziś rano patrzę, a mym górny kiełek z prawej strony :-);-):-D. Z lewej nie wiem, czy coś jest, bo nie dała już sobie zajrzeć - i teraz mamy tak dziwnie :rofl2::baffled::dry:, bo z "3" mamy tylko górny i dolny z prawej strony, czyli w sumie14 na 100% ;-):-) (nawet nie wiem, czy kiedys nie pisałam już, że mamy 14, a nie było, pomyliłam się :sorry::oo2::errr:, albo jest, ale nie zauważam tego dolnego). No i dziwnie, bo zawsze parami wychodziły, a teraz po jednym oddzielnie. Biedna moja kruszyna... :zawstydzona/y:
 
Gratuluje nowych perelek u maluchow!!!


u nas zostaly dwie dolne trojki i mamy na jakis czas spokoj, Dodam ze w ciagu poltora tygodnia wyszly trzy zebusie. Tak wiec mialam full wypas; kupska bez konca konsystencji rozwarswionej musztardy, marudzenie na piatym biegu, goraczka, katar i gryzienie, kurcz on gryzl wszystko i wszystkich jak wskiekly pies... no ale przezylimy...
 
U nas do wychądzacych od kilku tygodni gornych 4 dołaczyło chyba wszystko co mozliwe :sorry2:
Tak wiec napewno przebijaja sie dolne 4, gorne 3....i chyba tez cos sie dzieje w miejscu dolnych 3...........
Jesli to wszystko sie wykluje to bedzie komplet jak na tn etap...
Najpierw nic, a teraz wszystko naraz + obecne przeziebienie = niezły sajgon.....
 
U nas wybijaja sie gorne trojeczki,juz widzialam te lewa,prawej nie bo nie da sobie zajrzec do buzki:)jest taki marudny,goraczka,gryzie wszystko piszczy wrzeszczy w nocy sie budzi jakby go zarzynali,kupki rzadkie na maksa,a dopiero co wyzdrowial z grypy zolodkowej.mam nadzieje ze wyjda jak najszybciej:)
 
ach i u mnie juz kielki dolnych 3 widac... jeszcze gorne 3 ida i tez bedzie komplet na ten etap .... na razie cisza przed burza bo mala przestalo chyba bolec bo jakas taka spokojniejsza :tak:
 
To u nas masakra :szok::wściekła/y::angry::crazy::growl::realmad:. Wyszła dolna i górna "3" (dolna już dawno i bez bólu), a te lewe to takie zarazy :wściekła/y::growl:, że szok. Nacia ryczy, ale tylko w nocy, w dzień jest znośna. A dziś obudziła się z katarkiem :-(, oby nie było to nic poważnego. Zresztą, zawsze, jak wychodził zęby z problemami, to była potem chora, więc ja już się boję, ale dałam nasivin, 10 kropli wit. C, maścią majerankową posmarowałam i może nie będzie gorzej :tak:. Ale ten ryk w nocy jest dobijający po tym, jak prawie wszystkie "po cichu" wyszły. A górną lewą "3" już widać, nie wiem, może nawet przebita, a dolna, nie wiem...
A w pracy dziś nie do życia byłam przez tę noc!!! :wściekła/y::sad:
 
u nas zeby wszystkie sa tzn brak 5 ale chyba to jeszcze nie pora na te zabki:confused:sama nie wiem o co chodzi bo Emilka ciagle pcha palce do buzi i gmera tam i gmera i alaaa mowi:confused:zagladalam nic nie widze:no:myslalam ze moze jakas plesniawka(odpukac)ale tez nic nie widze:confused:hmmm a wy co myslicie?
 
reklama
Mamy na 100% 15 zębów :tak:, w nocy z czwartku na piątek przebiła się dolna "3", nie wiem, jak z tą górną :baffled:, muszę tam zajrzeć, ale dolne mamy już na pewno w komplecie, czyli 8 :-);-).
Ślini się nadal, tylko kupki już znowu normalne. Może nawet wszystkie wyszły, ale jeszcze urosnąć muszą, dlatego ta ślina :cool2:.
Kasirko, to ile Wy już macie?
 
Do góry