reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

mąż powiedział, że może mi kupić tak do 10 zł;-) (niestety nasz budżet pierścionka nie przewiduje, a że ja jakoś tak ostatnio pierścionków nie noszę /nawet obrączki:sorry2:/, to mu powiedziałam, że ma nie kupować:blink:)
 
reklama
A u nas wyłażą górne jedynki. Widać już bardzo wyraźnie ich kształt na dziąśle, i po prawej już jest lekko widoczna biała kreseczka.:tak:
 
Nie miałam pojęcia, że taki jeden malutki ząbek może sprawić mi tyle radości:-), mąż stwierdził, że zwariowałam ....... taaaaaaa, na punkcie synka;-)

Toska ja obdzwoniłam z wieścią o pierwszym ząbku całą rodzinę :rofl2:



I co z tymi przesądami, sama mam zostać z pierścionkiem ;-)​

Ja mam sukienkę, bo nie słyszałam wcześniej przesądu o pierścionku - a szkoda ;-) :laugh2:
 
A czy są jeszcze jakieś bezzębne dzieciątka?

Tak Wam zazdroszczę tych pierwszych kiełków, że macie już za sobą. A ja ciągle czekam i czekam...
I marudzenie już było i nocki nieprzespane i z dziobka ślina się sączy, ale na dziasłach żadnych zmian ni ma:no:

Więc nadal czekamy cierpliwie...
 
A u nas jak wyszły dolne jedynki na początku stycznia tak z górnymi cisza. Było przez ten czas dużo marudzenia, gryzienia, złoszczenia się, gorączkowania i cuda na wianku i nicc:wściekła/y:
By se chłopak trochę chrupki kukurydziane pogryzł troszki ;-), a tak.....
 
to i ja się dopiszę - trochę marudzi, szczególnie jak zabawka do buzi nie pasuje, jest oczywiście za duża, ślini się, to norma, ale... wychodzą dwie dolne jedynki na razi :) lewą ładnie czuję na swoich palcach, prawa jeszcze nie kłuje, ale widać i czuć twarde :) Świecą się.
Powiem Wam, że tak to bezobjawowo i bezstresowo jakoś wychodzą. Może tyle co dziecko potrzebuję odrobinę więcej uwagi, bo samo szybko się nudzi. I ładnie przesypia noce w miarę.
 
toska gratulacje Stasia-Kasowniczka! :-)
Toska ja obdzwoniłam z wieścią o pierwszym ząbku całą rodzinę :rofl2:
Ja też :cool2:

Hania też gratulacje! :tak:

I mam pytanie do mam cycowych - co zrobić, żeby Młody mnie nie gryzł? :szok: Nie robi tego przez nieuwagę czy nieświadomie :no: Ładnie zjada, po czym patrzy mi prosto w oczy i zagryza zęba :baffled: Ostry ton, zabranie cyca, pogrożenie palcem - nic nie działa. Nie mam więcej pomysłów, mam za to pożarte cyce :baffled:
k045.gif
 
Ja niestety nie wiem kiedy zaczęłam kiełkować w ząbki:-( A szkoda bo większości się pokrywają terminy.
 
reklama
Esiu ja po każdym ugryzieniu krzyknęłam i zabierałam cyca:tak: podziałało, teraz to gryzie mnie tylko "okazyjnie" ;-)
Dobrze by było jakbyś wyczuła moment kiedy kończy jeść. Maks też gryzł dopiero wtedy jak się najadł :tak:
 
Do góry