reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Otóż to Madzia ! Reszta ma sie dobrze, wizyty u sadysty są regularnie, ale dwójki po prostu zmiotło z powierzchni......

PILNUJCIE MYCIA ZĘBÓW !!!!
 
reklama
Serio próchnica załatwiła tak "doszczętnie" Piotrusiowe 2ki??? Az sobie tego nie mogę wyobrazić :( Powodzenia z zebolkami-oby szybko i bezboleśnie!!!
 
Ani szybko ani bezbolesnie....on nie chce buzi otworzyć....wyrywa sie,drze...nie da sie go utrzymać...Póki co mamy przegląd za sobą i wyrok ale nie wiem jak my to zrobimy....
A dwójek nie ma, po prostu są czarne miejsca zaraz przy samych dziąsłach....Ja nie wiem jak to sie stalo, tak cholera pilnowałam mycia zebów, diety i tego co pije....Oboje z meżem nie mamy jakis szczególnych problemów z zębami.....Cały czas sie obwiniam że gdzies nawaliłam :dry: Tylko nie wiem gdzie :-(
 
Współczuję problemów z ząbkami. Nie dość że ledwo co się pokazały a tu tyle kłopotu.
Chyba jak jest szkliwo słabe to mycie ząbków niewiele pomoże. Ja wiem po sobie. Odkąd pamiętam zawsze dbałam o zęby. Mycie po każdym posiłku, chyba że byłam w szkole czy gdzieś tam... a zęby i tak musiałam wszystkie poleczyć. Wszędzie plomby tak jak leci oprócz 1,2,3 :szok:.
Oli wyszła lewa dolna piątka. Jak na razie są 2 lub 3 kiełki ale ząbek już się przebił:-D.
 
Mój post do poprawki. Mąż zobaczył lewą górną piątkę w całości, musiała wyjść przed dolną, którą ja wypatrzyłam. A przy okazji zobaczyłam że jeszcze wyżyna się dolna prawa. Masaktra!!! Dużo na raz. Ola niespokojna po nocach. Znowu biedna cierpi :(.
 
biedny Piotruś:-(
my czekamy jeszcze na 3 kły i 4 piątki....pomału idzie.Alexowi podaje fluor,codziennie po 4 krople od 4wartego miesiąca życia
 
reklama
u nas brak 5.
Przynajmniej jak łaskotam Młodego to nic tak nie widzę..bo palcem nie sprawdzę bo mnie od razu ugryzie;-):dry:
 
Do góry