reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

No u nas tak samo- slina kapie, wszystko do buzi.
Od 3 dni ma problemy z zasypianiem gdzie do tej pory sam zasypial przez tyle miesiecy.
I ciagle tak jeczy dziwnie:
ejejejejej, yyyyyyyyyyehejejej :)
Nie placze nawet ale jeczy jakby gadal.

Podpisuje sie pod tym. Mamy identycznie. Łacznie z tym dziwnym jeczenio-gadaniem. Niestety biedna zjada swoje paluszki najchetniej:(
 
reklama
no wlasnie Kala , tez tak czytaal (bo juz nie pamietam) ze to wcale nie powiedziane ,ze zabek zaraz bedzie. :(
Trzeba bedzie tych jekow wysluchiwac...

Marta - chyba przegapilam ta wspaniala nowine - gratuluje zabka :)
 
No to macie fajnie:)
Podobno od tych wszystkich objawow do pojawienia sie zeba moze minac nawet kilka miesiecy...

no wlasnie Kala , tez tak czytaal (bo juz nie pamietam) ze to wcale nie powiedziane ,ze zabek zaraz bedzie. :(
Trzeba bedzie tych jekow wysluchiwac...

Marta - chyba przegapilam ta wspaniala nowine - gratuluje zabka :)

Dziękujemy:-)
To prawda, pamiętam Antek zaczął ślinić sie, marudzić od 3 miesiąca a ząb mu wyszedł jak miał osiem m-cy, więc to może byc długa przeprawa:tak:
 
Marta gratulujemy Piotrusiowi ząbka :-)
podpisuje sie pod tym dziewczyny co pisałyscie o ślinieniu się, wkładaniu wszystkiego do buzi i marudzeniu robieniu ejejej... i innych odgłosów....a i uwielbia jak mu masuje dziąsła...
teraz obserwuje cały czas buzkę jego ale zastanawiam sie czy ja zauwazę ze ma rozpulchnione dziąsła... dzis tak mi sie wydaje ze zauwazyłam mała białą kropeczkę ale niewiem czy mi sie to wydawało czy jest faktycznie jak męzus wroci bede mu kazała potwierdzic....
 
I my dołączamy się do grona ząbkujących, idą dwie dolne jednynki stwierdzenie pediatry "zabki prawie na wierzchu" ślinotok, marudzenie, płaczliwość, stosujemy bobodent jest ulga ale nie trwa długo.
 
Podpisuje sie pod tym. Mamy identycznie. Łacznie z tym dziwnym jeczenio-gadaniem. Niestety biedna zjada swoje paluszki najchetniej: Popularne są też ekrany LCD LED, które różnią się od zwykłych LCD rodzajem podświetlenia - wykorzystuje się diody LED. W mniejszych odbiornikach LED stosuje się podświetlenie ramowe, czyli diody umieszcza się tylko na brzegach matrycy. W dużych ekranach podświetla się całą matrycę i używa technologię LDT, która steruje jasnością diod. Dzięki temu można uzyskać idealną czerń i przy okazji zaoszczędzić na energii. Ekrany LED dają lepszy jakościowo obraz, są jednak znacznie droższe od zwykłych LCD.Kolejnym rodzajem telewizorów jest OLED, w których wykorzystuje się diody organiczne. Można w nich uzyskać niewiarygodnie naturalne kolory. Dzięki brakowi filtrów ograniczających świecenie, obraz zyskuje znacznie lepszą jakość w porównaniu do innych odbiorników. Nie ma też problemów z czernią, gdyż przy ciemnym ekranie diody po prostu nie świecą i w przeciwieństwie do kryształów wykorzystywanych w ekranach LCD, nie przepuszczają światła. Ekrany oferują też szeroki kąt widzenia oraz krótki czas reakcji matrycy - jedynie 10 ms, bez rozmycia i efektu smug. Wyświetlacze OLED pobierają najmniej energii z obecnych ekranów. Niestety, ekrany tego typu mają istotną wadę - są podatne na wilgoć. Żeby nie uległy zniszczeniu muszą być hermetycznie zamknięte w obudowie, co znacznie zwiększa koszty produkcji.Najnowszą technologią stosowaną w telewizorach jest użycie laserów do wyświetlania obrazu. Stosuje się lasery trójkolorowe (czerwone, niebieskie i zielone), dzięki czemu telewizor jest w stanie odzwierciedlić znacznie więcej kolorów niż inne ekrany. Dla porównania monitory LCD są w stanie wyświetlić około połowy palety kolorów, które człowiek może zobaczyć. Telewizory laserowe oferują aż 90% kolorów, które widzimy. Dodatkowo używają tylko 25% energii potrzebnej do wyświetlenia obrazu w panelach plazmowych. Są także znacznie lżejsze i trochę węższe od płaskich telewizorów. Intensywność kolorów jest taka sama przez cały okres żywotności telewizora. Niestety, obecnie jest to mało popularny typ ekranów i są bardzo kosztowne.
(

Emwu, KalaI u nas identycznie:-)
Biedne te nasze dzieciaczki..ja chyba wybiorę się do stomatologa z nim, bo ma bardzo napuchnięte dziąsło na dole z tyłu..jakby trzonowy szedł!!!a przecież to niemożliwe..Jak dorwie moją rękę to nie popuści trze i trze...U nas najgorzej w dzień w nocy trochę gorzej ale dałam mu wczoraj viburcol i zapłakał tylko przed karmieniem po nocy (je o 20-stej a potem o 7 rano;-)mamine mleczko)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emwu, KalaI u nas identycznie:-)
Biedne te nasze dzieciaczki..ja chyba wybiorę się do stomatologa z nim, bo ma bardzo napuchnięte dziąsło na dole z tyłu..jakby trzonowy szedł!!!a przecież to niemożliwe..Jak dorwie moją rękę to nie popuści trze i trze...U nas najgorzej w dzień w nocy trochę gorzej ale dałam mu wczoraj viburcol i zapłakał tylko przed karmieniem po nocy (je o 20-stej a potem o 7 rano;-)mamine mleczko)

Witaj:-)dawno cie tu nie bylo:tak:
 
Do góry