reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

O mama mija No to Piotrusiowi juz wylazł zab!
Filol Marudny ,dentinox pomaga lecz nie na dlugo!Maly trze i ładuje se wszystko do dzioba! Jest tak nerwowy ze masakra! Jeden dzien potrafi sie stekac smiejac sie! Drugi placze ,a jeczy to juz na okroglo!Slini sie masakrycznie ale to juz dlugo dlugo tak jest i to rzecz naturalna i wcale nie musi oznaczac zebow ! dzisla sa juz niezle rozpulchnione ,widac juz zebale dwie dolne jedyneczki ale jeszcze sie nie przebily .Patryk mial rok i tydzien jak dostal pierwszego zebala.
Zobaczymy jak z Filipem ,wiem jedno cos sie zaczelo juz duzo wczesniej teraz jest gorzej i dzielnie z tym walczymy!
 
reklama
Mi dziś Aluś obudził się z gorączką i cały spocony:-( nie mierzyłam mu temp, ale na pewno miał (termometr mi padł;/). Oczywiście budzi się w nocy, ślini tak, że nie wyrabiam z praniem mu ubranek i śliniaków. pomaga mu smarowanie bobodentem i masaże silikonową szczoteczką dla niemowląt.
od śliny mu krostka wyskoczyła koło kącika ust;/
 
Powiem Wam, że sama jestem w szoku;-) ale to dobrze, że wychodzą parami;-) teraz na jakiś czas będziemy mieć spokój.
 
Gratulacje dla Piotrusia, Dzielny chłopak!!!! :-D:-D:-D
A my dalej męczymy się z jedynkami na dole :-( Trwa to już 1,5 miesiąca ale jest coraz gorzej, więc mam nadzieję że już niedługo. Pediatra mówiła, że lada dzień mogą się pojawić ząbki. Weroniczka marudna, wkłada wszystko do buzi, ślini się bardzo a jak za mocno ugryzie gryzaczek jest jeden wielki płacz. Na dodatek w nocy śpi niespokojnie, może też przy okazji przechodzi skok rozwojowy. Czekamy... :-D
 
Witam dziewczyny:)
mam pytanie jak wygladają opuchnięte dziąsełka??nigdzie nie moge znalesc foto, a szczerze mówiąc niepamiętam jak wcześniej wyglądały...
moja córcia dostała jakby szersze dziąsełka, strasznie się ślini i marudzi...
 
reklama
Witam dziewczyny:)
mam pytanie jak wygladają opuchnięte dziąsełka??nigdzie nie moge znalesc foto, a szczerze mówiąc niepamiętam jak wcześniej wyglądały...
moja córcia dostała jakby szersze dziąsełka, strasznie się ślini i marudzi...
no niestety nie pomoge bo niby takie mamy
ale ja jakiejs roznicy nie widze tylko sie takie białe kropeczki pojawił
 
Do góry